Як розірвали Києво-Святошинський район

today 17.07.2020 query_builder 20:04 remove_red_eye 7889 bookmarks Новини

Найбагатший район країни ліквідовано. Києво-Святошинський, відповідно до постанови Верховної Ради, розділили, в основному, між двома районами - між щойно утвореним Бучанським (до нього відійшли Білогородська, Борщагівська, Вишнева та Дмитрівська ОТГ) та розширеним ледь не до самого Києва - Фастівським (з Боярською, Гатненською, Чабанівською ОТГ).

Мери двох містечок - райцентрів тріумфують, а ось києво-святошинці, тим паче, ті, які присвятили все своє життя служінню пристоличному району (останній ще з радянських часів здобув слави кузні кадрів), щонайменше розчаровані. Відверто, результат районування викликає певні запитання та спонукає до певних висновків.

Збагнути за яким принципом Чабанівську ОТГ, що межує з Києвом, включили до Фастівського р-ну під силу далеко не кожному. Хтось натякає про спорідненість із межами виборчого округу. Однак останні "малювалися" політтехнологами понад 5 років тому і далеко не за принципом географічно-соціальної доцільності. Таке рішення по суті історичних питань, на жаль, вкотре демонструє тотальний дефіцит державницьких підходів та певною мірою вже на старті дискредитує суть самої реформи.

(Крім того, Феодосіївська ОТГ, куди увійшли населені пункти Києво-Святошинського (Ходосівська, Хотівська, Ліснікивська сільради) та Васильківського районів, буде частиною Обухівського району).

Фото із мережі Інтернет

place Адреса

Києво-Святошинського района де-юре вже не існує. Як розділили Києво-Святошинський

access_time Графік роботи

Як обійшлися з Києво-Святошинським. На які частини його розділено

92 запитів за 0,257