Як святкуватимемо Великдень на Київщині

today 21.04.2022 query_builder 09:10 remove_red_eye 372 bookmarks Новини

Організацію проведення Великодніх свят керівництво Київської обласної військової адміністрації обговорили з Предстоятелем Православної церкви України митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм, інформує Київська ОВА у Фейсбуці.

Участь у зустрічі взяли очільник Київської ОВА Олександр Павлюк та керівник гуманітарного штабу Олексій Кулеба.

Під час зустрічі Митрополит Епіфаній наголосив, що мешканці Київщини в першу чергу повинні пам’ятати про свою безпеку та по можливості долучатися до онлайн-богослужінь.

“Російський ворог розуміє духовну складову боротьби. Тому він намагається позбавити нас цієї великодньої радості - свята Воскресіння Христового, яке надихає українців на подальшу боротьбу. Хто матиме бажання, може долучитися до трансляції богослужіння онлайн. Або прийти до церкви до початку комендантської години, залишитися в храмі на богослужіння, і зранку після служби, коли закінчиться комендантська година, йти по домівках”, – розповів Предстоятель ПЦУ.

“Триває майже два місяці війни. Людям дуже важко морально. І всім нам потрібна духовна підтримка та відчуття згуртованості. І саме Великдень є таким світлим святом Воскресіння. Ми маємо організувати його з максимальною безпекою”, - підкреслив Олексій Кулеба.

Стежити за громадським порядком під час Великодніх свят будуть правоохоронці, а також представники комітетів сільських, селищних і міських рад.

«Не варто забувати, що в країні триває війна. І наш ворог дуже підступний. Я вдячний Митрополиту Епіфанію та представникам релігійних організацій за розуміння. У співпраці ми разом прийшли до спільного рішення, як найкраще організувати святкові дні в умовах війни”, - підсумував Олександр Павлюк.

Фото - Київська ОВА у Фейсбуці

91 запитів за 0,175