Яка ситуація у Білогородській громаді?

today 19.03.2022 query_builder 18:22 remove_red_eye 287 bookmarks Новини

На території громади працюють магазини, супермаркети, аптеки, зоомагазини, перукарні. Налагоджується постачання продуктів, товарів першої необхідності, засобів особистої гігієни, кормів і товарів для тварин, медикаментів тощо.

Водночас Білогородська сільська рада акумулює складські запаси, тому у видачі гуманітарної допомоги оголошується пауза. Наступну дату видачі буде повідомлено додатково, інформує Білогородський сільський голова Антон Овсієнко.

Втім буде діяти адресна доставка для уразливих і соціально незахищених верств населення.

З понеділка, 21 березня, силами сільської ради будуть організовані автобусні перевезення з сіл громади до торговельних центрів для придбання необхідних продуктів та товарів. Графік руху буде поширено додатково.

Частина сіл Гореничі та Стоянка залишається без електроенергії та газу. Також немає газопостачання в селі Гнатівка.

Поки що відсутня технологічна змога відновити живлення. Доступу до пошкодженої ділянки ЛЕП 110 кВ немає через бойові дії. Ремонт газогону також неможливий.

Напередодні сталося пошкодження лінії 10 кВ у селі Шевченкове, через що відсутнє постачання електроенергії у житловому масиві «Зелений бульвар» та на декількох вулицях. Сьогодні, 19 березня, мають відбутися ремонтні роботи силами бригади ДТЕК.

Близько 16.30 у селі Бобриця було зафіксовано горіння трави на масиві Ромашкове поле. Пожежу ліквідовано силами мешканців.

Близько 20.00 над селом Шевченковим було збито ворожу ракету. Від уламків, які впали на землю, загорілася трава. Пожежу погасили місцеві жителі.

Водночас внаслідок потрапляння уламку ракети сталася пожежа на території біля житлового будинку на хуторі Дальній Яр. Пожежу ліквідовано силами ДСНС.

Загиблих та постраждалих немає.

За домовленістю Білогородської сільської ради з військовими з 09.00 до 16.00 відкрито проїзд через міст у селі Гнатівка для мешканців сіл Стоянка, Гореничі, Лука, Гнатівка, Музичі, Неграші та сусідніх громад.

92 запитів за 0,183