Які бузкові букети не можна приносити додому. Народні прикмети про бузок. Як привернути удачу

today 14.05.2023 query_builder 12:28 remove_red_eye 167 bookmarks Новини, Таємні знання

Незрівнянний запах бузку зробив ароматні букети найпопулярнішими у травні. Майже на кожному подвір'ї в Україні квітне бузковий кущ. Тож наповнити улюблену вазу ароматним бузком є обов'язковим атрибутом шанувальників квіткової краси. З бузком пов'язано багато прикмет. Певно, багато хто розважався пошуком на бузкових гілках квіточок з трьома чи п'ятьма пелюстками. Вважалося, що знайти таку квітку - до щастя. Така знахідка свідчить, що ваше бажання здійсниться, пише УНІАН.

За народними прикметами, суцвіття бузку приносять удачу. Вірили, що бузкові букети оберігають господарів будинку від усякого лихого. Та мало кому відомо, що існують і певні заборони щодо бузку. Так, у будинок не можна приносити білий бузок. Вважали, що такий букет негативно впливає на господаря обійстя, ніби "виганяє" людину з житла,

"притягує" недобре, а ще "відлякує" женихів від молодих дівчат. А ось засушені білі квіти, навпаки, оберігають власника від будь-якого негативу та залучають удачу. І ще пам'ятайте, що нарізати букет слід з найменшою шкодою для рослини. Вибирайте кущ, в якому багато суцвіть, зрізайте (і в жодному разі не ламайте) їх з тих гілок, які можна назвати зайвими.

Фото з відкритих джерел

87 запитів за 0,219