Які додаткові режимні обмеження запроваджують у прикордонних районах України?

today 23.02.2022 query_builder 14:49 remove_red_eye 331 bookmarks Новини

Держприкордонслужба України запроваджує додаткові режимні обмеження в прикордонних регіонах.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України. Зокрема, у районах, які межують з РФ, Білоруссю, тимчасово окупованою територією України (ОРДЛО та анексованим Кримом) та прилягають до морського узбережжя вводяться додаткові тимчасові режимні обмеження:

перебування у прикордонні у нічний час, вихід будь-яких плавзасобів з пунктів базування, рух транспорту (окрім військового, силових структур, агротехніки) дорогами, що відсутні в реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон.

Такі заходи запроваджені для посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, запобігання дестабілізації обстановки на державному кордоні та іншим правопорушенням.

А ще режимні заходи введені щодо перебування іноземців у прикордонній смузі, використання радіостанцій, здійснення польотів легкомоторних та безпілотних літальних апаратів, відео-, кіно-, фотознімання особового складу, об’єктів, будівель, споруд, транспорту та інших об’єктів, що належать Держприкордонслужбі України, та пересування по берегу чи льоду прикордонних водойм.

Наголошуємо, що додаткові режимні обмеження вводяться наказами прикордонних загонів та можуть відрізнятися у різних районах та областях. У зв’язку з цим особам, які мають необхідність перебування, проведення певного роду робіт у прикордонних контрольованих районах, прикордонній смузі, рекомендується ознайомитися з чинними режимними обмеженнями на сайті Державної прикордонної служби України. Накази прикордонних загонів можна знайти у розділі сайту "Про відомство/структура" за посиланнями на відповідний прикордонний загін.

Фото - Державна прикордонна служба України

92 запитів за 0,183