Яким був рік, що минає: вибір читачів. ТОП-5 найпопулярніших публікацій 2021 року

today 31.12.2021 query_builder 12:01 remove_red_eye 571 bookmarks Відверто, Новини

Якою має бути публікація, щоб стати популярною? Відповідь на це запитання щоденно шукають журналісти нашого видання. 2021-й набув особливого значення для колективу редакції: адже майже рік наш сайт kf-ks.info інформує жителів Київщини про події, видатних людей, визначні місця столичної області.

Саме ви, читачі, визначаєте популярність теми та спонукаєте нас, журналістів, до нових пошуків.

Щонайбільше радіємо, коли переглядів набирають позитивні новини, хоча, за класикою жанру, у топах все ж таки тримається кримінальне чтиво. Та попри це, добрі інформації все частіше конкурують із резонансними та "гарячими". Тенденція очевидна - реальність із кожним роком стає все суворішою, тож теплі та зворушливі історії, справжні і непідробні, набувають усе більшої популярності, їх шукають, їх читають, їх потребують.

Цю потребу певною мірою віддзеркалює і добірка найбільш топових матерів року, що минув. Публікація "Не дайте зникнути цьому храму" про унікальну дерев'яну церкву в Чорнобильській зоні відчуження одразу привернула увагу читачів та отримала щонайбільше переглядів у рубриці "Культурна спадщина".

Фото Олександра Маркова

.

В іншій рубриці "Історичні паралелі" заслужену популярність серед читачів здобув матеріал "Допоможіть сину повірити в людей" про трагедію в родині відомого українського актора ХХ століття Леоніда Бикова.

Номінацію "Заклад року" отримав магазин "Сільпо" у Боярці. З огляду на читацький ажіотаж, яку викликала новина про його відкриття, боярчани давно чекали на появу такого закладу торгівлі в своєму місті. Публікацію "Сьогодні "Сільпо" дебютує у Боярці: дивовижний дизайн та асортимент" переглянули понад 6300 відвідувачів сайту.

Та все ж таки лідерство в сезоні здобула корисна та оперативна інформація "На Київщині посилюють обмежувальні заходи", яку переглянули понад 33 тисячі користувачів kf-ks.info. Як то кажуть, від реалій не втечеш.

Та попри всі виклики сьогодення, пандемія не завадила проведенню Олімпійських ігор, які цьогоріч пройшли в Токіо. Безперечно, це була "Подія року". Її результати вкотре засвідчили, що нам є ким пишатися! Бронзовою призеркою Олімпіади з вільної боротьби стала мешканка передмістя Києва Алла Черкасова. Інтерв'ю з нею ми презентуємо в рубриці "Відверто" в новорічному номері журналу "Корисний формат. Нове передмістя". Зичимо цікавого читання. Нехай у новому році буде більше добрих публікацій, а отже більше щирого позитиву, непідробної радості, справжнього щастя!

З надією на краще

колектив редакції

"Корисний формат. Нове передмістя"

87 запитів за 0,160