Якісна молочна продукція виробника з Бучанського району може зникнути!

today 26.05.2022 query_builder 10:44 remove_red_eye 229 bookmarks Новини

Молокопереробний цех філії «Лісне» Державного підприємства «Чайка» може припинити роботу. З проханням зберегти виробництво до Президента звертається авторка петиції №22/141652-еп, оприлюдненої на сайті президента, повідомляє Великий Київ.

Авторка петиції просить зберегти молокопереробний цех філії “Лісне” (розташований у 30 км від Києва) , який спеціалізується на виробництві молочної продукції: молока, кефіру, сиру, сметани, йогурту тощо.

Для виробництва молочної продукції використовується високоякісна сировина, яка постачається з власних молочнотоварних ферм ДП «Чайка» – філій «Лісне» і «Дударків».

Ініціаторка петиції також наголошує, що завдяки молочній продукції підприємства, люди в селах, які були оточені російськими окупантами, не голодували:

«Тільки завдяки цій молочній продукції в військовий час в період всього березня 2022 року не одна сотня українців не голодувала, з них діти та літні люди. Всі ми опинились в оточені і без постачання продуктів харчування. Благаємо зберегти філію «Лісне» – це стратегічно необхідно для нашої держави. А ще це працевлаштування людей», – йдеться у петиції.

Фото - ілюстративне

87 запитів за 0,212