Ярослав Добрянський став в.о. голови Київської обласної ради

today 09.05.2023 query_builder 17:08 remove_red_eye 161 bookmarks Відверто, Новини

Сюрпризів не сталося. Прогнозовано депутати облради звільнили голову Наталію Гунько, представницю "Слуг Народу", та призначили виконувачем обов'язки очільника облради відомого в регіоні Ярослава Добрянського, який в цьому скликанні представляє партію "За майбутнє". Кадровим змінам в стінах облради передувало рішення Київської обласної організації політичної партії "Слуга народу" про звільнення Наталії Гунько з посади голови Київської обласної ради.

Та попри нові призначення, особливої перестановки сил в облраді не сталося. Вочевидь ключовими політичними гравцями коаліції лишаються "За майбутнє", порошенківці та частина представників СН. Ставка на Добрянського, хай і з приставкою в.о., теж є цілком очевидною. Серед представників депутатського корпусу він входить до когорти найдосвідченіших локальних політиків та управлінців. Свою стрімку кар'єру почав із посади голови Згурівської РДА ще за часів Віктора Ющенка. Та досить швидко пішов на підвищення - став очільником одного із найбагатших районів України - Києво-Святошинського.

З приходом до влади Януковича очолював Макарівську, а згодом Бориспільську РДА. Вже тричі обирався депутатом Київської обласної ради щоразу від різних партій - від "Партії регіонів" (2010 рік), від "Наш край" (2015 рік), від "За майбутнє" (2020 рік). У 2014-2015 вже обіймав посаду першого заступника голови Київської обласної ради. Згодом працював заступником у команді мера Бучі Анатолія Федорука. Наразі в облраді є представником Бучанського району.

Попри багату та досить неоднозначну політичну біографію, вочевидь лишається одним із найпотужніших гравців серед депутатів облради цього скликання, який, ймовірно, зможе знайти підхід до представників різних політичних сил. Зрештою, час покаже, чи спрацює в цій ситуації принцип: нічого немає більш постійного, ніж тимчасове.

Журнал Київщини "Корисний формат. Нове передмістя"

Фото із відкритих джерел

87 запитів за 0,161