З міжнародного турніру – з медалями

visibility27Новини

У Міжнародному турнірі з дзюдо "SPARTA CUP", що відбувся 14 грудня у спортивній залі Ніжинського агротехнічного інституту, взяли участь близько 400 борців з 10 областей України, а також 70 учасників з Білорусі. Вікова категорія учасників від 8 до 12 років. Серед дзюдоїстів-учасників як хлопці, так і дівчата. У змаганнях взяли участь і дзюдоїсти районної ДЮСШ. Вихованці тренерів В. Гостара, О. Пилипенка та О. Савчук вибороли шість медалей. Золотими призерами змагань стали Дмитро Ходаківський та Єгор Кирийчук, срібні нагороди отримали Тимур Починков та Володимир Босий, бронзові – Павло Герасименко та Назар Ліщинський. Ще троє борців, Акімов Максим, Зінкевич Артем, Боровець Богдан, посіли п’яте місце. Пишаємось нашими спортсменами і бажаємо їм вдалих виступів у наступних змаганнях!