За датою весілля можна визначити, яким буде подружнє життя

today 25.01.2022 query_builder 21:47 remove_red_eye 681 bookmarks Новини, Таємні знання

Для цього нумерологи радять визначити число шлюбу. Зробити це дуже легко. Приміром, візьмемо дату 27.09.1980. Нам необхідно скласти всі цифри разом, щоб вийшло число від 1 до 9.

2 + 7 + 0 + 9 + 1+ 9 + 8 + 0 = 36. Складаємо до тих пір, поки не отримаємо число з потрібного діапазону: 3 + 6 = 9. Число шлюбу Дев’ятка. Залишилося лише розшифрувати його, пише сайт "Особлива".

Розшифровка отриманих чисел

Одиниця. Якщо дата вашого весілля пов’язана з цим числом, то такий шлюб буде дуже гармонійним. Щоб було більше позитивних емоцій, експерти радять такій парі більше спілкуватися з оточуючими людьми. Така дата весілля тільки позитивно впливає на відносини пари з новими родичами.

Двійка. Дата весілля не найсприятливіша: експерти в галузі нумерології радять остерігатися злих язиків, заздрісників і недоброзичливців. У вас із часом може з’являтися багато спільних ворогів, яким захочеться вас розлучити. Щоб все було в порядку, не потрібно нікому розповідати про свої негаразди в стосунках.

Трійка. Під заступництвом Трійки шлюб вважається дуже вдалим і стабільним. Така любов породжує багато позитивної енергії. У таких відносин буде багато підтримки з боку оточуючих. Також Трійка допомагає швидко вирішувати негаразди і конфлікти. Вона робить любов міцнішою.

Четвірка. Число 4 в нумерології уособлює стабільність і гармонію чотирьох стихій. Якщо дата укладення шлюбу дала це число, значить, в любові у таких людей буде багато хорошого. Четвірка допомагає жити в спокої, тому що вона символізує порядок і завершеність. У таких людей завжди буде мотивація для пошуків компромісів.

П’ятірка. Люди з таким числом шлюбу будуть готові до пошуку істини, свого призначення. Вони разом зможуть робити правильний вибір. Експерти радять такій парі відстежувати егоїстичні пориви. Сила такого союзу в єднанні. Чим довше люди будуть перебувати окремо, тим більше у них буде проблем.

Шістка. Це число робить людей в шлюбі набагато сильніше. Часом це може бути чревате зміною цінностей і зміною світогляду, але в переважній більшості випадків Шістка працює як щасливий талісман. Число 6 також означає необхідність відповідального вибору.

Сімка. Число 7 – найпотужніший талісман удачі для шлюбу та любові. Якщо укласти шлюб в таку дату, люди можуть прожити разом багато років. Згодом розбіжності зійдуть нанівець, звільнивши місце гармонії і щастю. Важливий момент полягає в тому, що Сімка допомагатиме лише в тому випадку, якщо закохані не сидять, склавши руки.

Вісімка. Це матеріальне число, яке допоможе закоханим у досягненні цілей у роботі і бізнесі. Важлива умова – наявність спільного бюджету. Це число допомагає людям долати грошові проблеми, але не допомагає в духовному розвитку, а також може викликати прохолоду між закоханими.

Дев’ятка. Це число з дуже потужною енергетикою. Дев’ятка допомагає закоханим через брак виправити свої минулі помилки і очистити карму. Дев’ятка може генерувати різні неприємні ситуації, але в підсумку вона привносить у відносини добро, силу духу і удачу.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,167