Замість етикетки — дитячі малюнки

today 20.05.2022 query_builder 19:13 remove_red_eye 176 bookmarks Новини

У селі Кожанка волонтери виготовляють тушонку для українських військових. Замість етикетки на консервах — малюнки із сердечками, янголами, квіточками та побажаннями.

Кореспондентка «Київщина 24/7» поспілкувалася з ініціаторкою руху Надією Тимошенко та дізналася, хто автор ілюстрацій та скільки усього вже зробили таких творчих консервів.

Виготовленням тушонок для військових Надія займається близько двох місяців. Маючи власний автоклав, перший час вона використовувала м’ясо зі своєї ферми. Згодом до цієї справи почали приєднуватися друзі та односельчани. Новина про волонтерську ініціативу стала відомою і в сусідніх селах, серед яких Триліси, Півні, Зубарі, Софіївка, Ставище. Таким чином однодумців ставало більше і помічників теж. Хтось допомагав фізичною працею, інші приносили банки та кришки. Надія також відкрила рахунок для збору коштів на інгредієнти майбутніх консервів.

Ідея використати дитячі малюнки в якості етикетки належить Надії. Тиждень тому у своєму дописі дівчина зазначила: «Окрім дитячих малюнків пропоную клеїти на баночки також малюнки від дорослих!

А саме, всі ми хочемо подякувати, підтримати, мотивувати наших захисників, тому пропоную на папері від руки написати все те, що ви хотіли сказати захисникам!»

Долучитися до створення таких етикеток може кожен охочий. Для цього потрібно аркуш А4 формату розділити на вісім частин, намалювати ілюстрацію чи написати побажання, та надіслати Надії Новою Поштою: с. Кожанка, Фастівський район, Київська обл., НП 1, Тимошенко Н.І., 0731106575;

Укрпоштою 08550, вул. Скрипака, 1, с. Кожанка, Фастівський район, Київська обл.

Також допомогти ініціативі можна фінансово. Кошти приймає Надія на картку та звітує щодо всіх витрат на своїй сторінці (профіль Надія Худак). Номер карти для збору коштів на тушонки для ЗСУ оприлюднено на сайті kyivschina24.com.

На сьогодні Надія Тимошенко разом зі своїми помічниками зробила близько 1500 банок тушонки. Нещодавно до асортименту додалися каша з м’ясом. «Працюємо на перемогу! Разом ми сила, поодинці ми звичайні люди».

Фото - kyivschina24.com

92 запитів за 0,272