Зареєструвати юридичну особу за декілька хвилин – без проблем

today 30.03.2019 query_builder 15:31 remove_red_eye 236 bookmarks Новини

Кабінет міністрів України дозволив підприємцям реєструвати юридичну особу онлайн і там же обрати систему оподаткування. Таке рішення було ухвалено на засіданні уряду. Але слід зауважити, що система онлайн-реєстрації ТОВ запрацює тільки у квітні.

Про це повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Міністерства економічного розвитку і торгівлі в Україні.

Нині запрацювала нова редакція модельного статуту. Якщо раніше підприємцям пропонувався загальний шаблон, то віднині модельний статут автоматично формується під потреби підприємця. Так само можна обрати систему оподаткування (єдиний податок, ПДВ).

Щоб зареєструвати ТОВ слід зайти на портал «Онлайн-будинки юстиції», обрати пункт про реєстрацію бізнесу і далі — пункт про реєстрацію юридичної особи та відповісти на питання системи. На основі відповідей підприємця система згенерує три документи: заява на реєстрацію, статут і протокол рішення засновників. Підприємець-засновник підписує сформований пакет документів своїм електронно-цифровим підписом.

ТОВ, що здійснювали діяльність на попередній редакції модельного статуту, будуть користуватися нею до моменту вибору нової редакції, але не пізніше червня 2019 року. Після цього їх автоматично переведуть на новий модельний статут.

92 запитів за 0,233