Збитки, що завдані росіянами інфраструктурі Мощуна, сягають понад мільярд гривень

today 07.05.2022 query_builder 16:13 remove_red_eye 322 bookmarks Новини

Збитки, що завдані росіянами інфраструктурі Мощуна, сягають понад мільярд гривень

Село Мощун Бучанського району на Київщині, яке називають форпостом на шляху ворога до столиці України, перевищують 1,1 млрд грн, пише Економічна правда з посиланням на оцінку KSE Institute на основі даних проєкту RebuildUA від SmartFarming та Вкурсі Агро.

Оцифрована інформація про інфраструктуру села Мощун, кажуть фахівці, – це найточніші на сьогодні дані оцінки збитків. Вони були зібрані через оцифрування високоточних знімків із дронів. Це дозволяє оцінити рівень руйнувань, скласти теплову карту пошкоджень та рівнів бомбардувань.

Оцифрування інформації інфраструктури села свідчить про те, що під час війни у Мощуні було зруйновано та пошкоджено дві тисячі будівель. Зокрема, 921 приватний будинок, ще стільки ж — господарських будівель та споруд.

Унаслідок бойових дій також були зруйновані та пошкоджені 20 промислових будівель, 18 теплиць, 3 магазини, 2 готелі, школа, церква, будинок культури та відділення пошти.

Найбільша сума збитків завдана селу через руйнування приватних будинків та складає 954 млн гривень або 32,6 млн дол. Збитки від пошкоджень та руйнувань господарських приміщень оцінюються в 94 млн гривень або понад 3,2 млн дол. Втрати активів промислових об'єктів становлять 21 мільйон гривень або 718,6 тисячі дол.

Фото із сайту Економічна правда

87 запитів за 0,190