Здав окупантам своїх односельців – учасників місцевої самооборони

today 07.06.2022 query_builder 15:19 remove_red_eye 607 bookmarks Новини

Досудовим розслідуванняи встановлено, що ще на початку війни підозрюваний разом із іншими мешканцями села стояв у витоків створення загону самооборони с. Перемога Броварського району Київської області, повідомляє Київська обласна прокуратура

Після окупації населеного пункту, він прийняв рішення проводити підривну діяльності проти України в умовах воєнного стану та повідомив російським військовослужбовцям про 5 односельців, причетних до місцевої самооборони. При цьому зрадник вказав організатора загону та зазначив, що саме той надавав вказівки іншим про методи знищення російської військової техніки.

Окупанти взяли вказаних осіб у полон, одягнули їм на голови шапки так, щоб вони закривали обличчя, поставили до паркану зі зв’язаними за спиною руками та стріляли в їх сторону імітуючи страту.

Досудове розслідування здійснювалося ГУ СБ України у м. Києві та Київській області. Наразі прокурори Київської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Київської області за фактом державної зради в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Фото - Київська обласна прокуратура

92 запитів за 0,187