Житель Гостомеля виробляє унікальні сокири у стилі вікінгів: виробництво вдалося відновити завдяки гранту

today 01.05.2023 query_builder 19:45 remove_red_eye 205 bookmarks Новини

Гостомельчанин Михайло, власник бренду AncientSmithy, власноруч виготовляє автентичні сокири в стилі стародавніх вікінгів. Підприємець має шість виробничих майстерень у різних містах України. Центральний офіс з основними виробничими потужностями знаходиться у Гостомелі. Навесні 2022 року унаслідок бойових дій його було пошкоджено, а склад товарів зруйновано, повідомляє "Більше життя" з посиланням на Фейсбук-сторінку Данської ради в справах біженців/DRC.

Восени та взимку підприємство зіткнулося з новими викликами. Через постійні відключення електроенергії команда підприємства не могла вчасно виконувати замовлення.

"Завдяки гранту від DRC ми створили комфортні умови для персоналу, зберегли робочі місця, а також дали роботу трьом місцевим жителям з Ірпеня, які теж постраждали від війни. До речі, ми зараз у пошуках талановитих майстрів до нашої команди по всій країні", — розповідає Михайло.

Фінансування Швейцарської агенції розвитку та співробітництва DRC допомогло гостомельському підприємцю покрити витрати на генератор, стабілізатори напруги і новий лазер для роботи по металу.

Фото - видання "Більше життя"

87 запитів за 0,157