Зірки надають перевагу житлу в передмісті (продовження)

today 21.12.2021 query_builder 11:56 remove_red_eye 526 bookmarks Новини, Таємні знання

«Королева ночі» Оля Полякова має заміський будинок неподалік затопленої Гусинської церкви, біля Дніпра. Він виконаний повністю із дерева. Там є домашній кінотеатр, гостьове крило зі спальнями та терасою, інформує сайт ТСН.

На території зірка має город, теплицю, ферму, басейн, спортивну залу та лазню. Артистка тішиться тим, що багато продуктів вирощує сама і робить сир з козиного молока. Для зберігання сиру зірка побудувала 100-метровий погріб.

Крім того, у Полякової є квартира в самому центрі Києва. Співачка володіє елітними апартаментами на п'ятому поверсі будинку, що розташований навпроти Нацбанку по вулиці Інститутській, йдеться у програмі "Викриття".

Оля Полякова / instagram.com/polyakovamusic

Народна артистка України Софія Ротару також має маєток під Києвом. Він розташований у селищі П'ятихатки, неподалік від Козина. Його площа становить 1412 кв. м.

Цю землю зірка придбала 15 років тому, пише "Страна". Розташований будинок на кордоні двох сіл, у сосновому гаю далеко від траси. На території Софія Михайлівна посадила чимало рослин, серед них елітні блакитні ялини і туї. Маєток не має свого виходу до водойми.

Софія Ротару / instagram.com/sofiarotaru.official

Будинок Софії Ротару / strana.ua

Будинок Софії Ротару / instagram.com/sofiarotaru.official

Будинок Софії Ротару / instagram.com/sofiarotaru.official

Фото із сайту ТСН

92 запитів за 0,267