Зневоднену, змерзлу та стомлену, але живу: на території закинутого домоволодіння розшукали 86-річну бабусю

today 03.08.2022 query_builder 10:47 remove_red_eye 199 bookmarks Новини

До поліції зателефонував стурбований чоловік, житель села Романків Козинської ТГ. Він повідомив, що зникла його мати, 86-річна пані Ніна.

"Упродовж трьох днів оперативники Обухівського райуправління обстежували прилеглу територію. Перевіряли й можливі місця, де могла б перебувати бабуся. Допомагали у пошуках кінологи Максим Александров та Андрій Лук’янюк", повідомляє Вечірній Київ

«Саме завдяки професійній роботі поліцейських кінологів та німецької вівчарки Кіри стареньку вдалося відшукати на території закинутого домоволодіння», — повідомив Андрій Нєбитов, начальник поліції Київської області. Як з'ясувалося, Ніна Савеліївна забула дорогу додому і блукала околицями. «На щастя, жертвою злочину бабуся не стала», — відзначив очільник Київщини.

Медики стверджують, що поліцейські у прямому значенні врятували пані Ніну. Зневоднену, змерзлу та стомлену жінку направили до лікарні для подальшого огляду. Попри пригоду, яку пережила літня жінка, прогнози медпрацівників щодо її одужання оптимістичні. На щастя жінку просто дуже вчасно знайшли. Рідні Ніни Савеліїани вдячні поліцейським за пильність та небайдужість.

Фото - поліція Київської області

92 запитів за 0,170