Зоопарк під Києвом провів більше місяця в окупації

today 04.04.2022 query_builder 19:31 remove_red_eye 375 bookmarks Новини

Більше місяця у полоні ворога разом із місцевими жителями перебували понад 350 тварин із зоопарку "XII Місяців", розташованого у селищі Демидів на Київщині.

Як йдеться в сюжеті ТСН, Демидів росіяни окупували у перші дні та залишили його лише 30 березня. Весь цей час зоопарк залишався без їжі, світла, газу, електрики та зв'язку, інформує УНІАН.

"Ми намагаємося повернутися до нормального життя. Звісно, ситуація зараз краща, порівняно з тим, що було в окупації. Ми підготували мінімальні запаси кормів за цей час. Ми не могли передбачити, що росіяни раптово покинуть територію парку і взагалі територію району, тому в нас був тактичний запас, який ми ввезли в парк і почали годувати тварин, щоб вони приходили до тями. Тепер у нас дуже багато роботи і потрібно налагоджувати роботу, щоб завезти в довгостроковій перспективі корми", – розповів власник зоопарку Михайло Пінчук в ефірі "Сніданок. Онлайн".

Попри те, що громадянам ще не дозволяють повертатися до району, місцева влада дозволила підвозити все необхідне до зоопарку, щоб тварини могли мати повноційнний раціон.

"Тварини зараз вже знаходяться на нормальних раціонах. Ну як знаходяться... Ви розумієте, що після місячного голодування не можна одразу переводити тварин на повний раціон", – пояснив Пінчук.

Зараз співробітники зоопарку активно доглядають за тваринами, адже багато хто з них дуже сильно постраждав під час окупації, і тепер лікарям потрібно оцінити їхній стан.

91 запитів за 0,164