Зустрічаємо свята весело: з кішками та шпигунами

today 07.01.2020 query_builder 09:26 remove_red_eye 317 bookmarks Вікенд, Новини

Цікаві зимові кінопрем'єри стануть для кіноманів гарним подарунком до новорічно-різдвяних свят. Серед найочікуваніших прем'єр - екранізація славетних "Кішок" Ллойда Веббера та анімаційна версія шпигунського екшену.

Для родинного перегляду підійде комедійний фільм "Ігри з вогнем". А для гурманів українського кіно - стрічка "Віддана".

Фентезійний фільм-мюзикл "Кішки" розповідає про грандіозний котячий бал, де збираються кішки з різних куточків землі. Така подія відбувається нечасто, всього один раз на рік. Тому коти: породисті, домашні улюбленці, бездомні, юні і старі, приходять на котячий бал. Тут вони можуть поспілкуватися між собою та розповісти про себе, адже всі вони такі різні. Кішки з "Племені обраних" повинні обрати собі нового очільника, який має переконати, чим він особливий і винятковий. Саме цьому щасливчику випаде нагода потрапити до раю і переродитись. Кінопрем'єра в Україні відбулася 26 грудня.

Комедійний екшен "Шпигуни під прикриттям" підійде для сімейного перегляду. Супершпигун Ленс Стерлінг із легкістю може врятувати світ. Йому мало хто може скласти конкуренцію, адже він досвідчений та впевнений у собі. А от молодий вчений Волтер Бекет, винахідник експериментальної біотехнології, є його абсолютною протилежністю. Його неймовірний розум поєднується з дивовижною незграбністю. Настав час, коли Ленс та Волтер змушені працювати як одна команда, бо світ у небезпеці. Як цій дивній парочці - незграбному вченому та суперагенту - врятувати людство?

Для фанатів українського кінематографа приємним сюрпризом у перші дні нового року буде стрічка "Віддана", яка є екранізацією відомого роману Софії Андрухович "Фелікс Австрія". Неймовірна трагедія трапилась із доктором Анґером. У їхньому будинку у пожежі гине його дружина Тереза. Рідну доньку Аделю вдалося врятувати. Ще вижила донька прислуги Стефанія. Чоловік вирішує виховувати дівчаток разом. Вони здружились і стали одна одній як сестри. Минуло 25 років. Дівчата і далі нерозлучні, незважаючи на те, що Аделя тепер заміжня. Стефа веде господарство та має пристрасть до кулінарії. Життєві події, калейдоскоп любові та ревнощів, постійно випробовують стосунки Адель та Стефи. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні прогулянки… Де реальність, а де ілюзія?

На новорічні канікули трьом відважним пожежникам доведеться нелегко. На їхні пригоди важко дивитися без усмішки. Тому комедію "Ігри з вогнем" ми рекомендуємо переглянути у родинному колі. Сюжетом стрічки стала історія про те, як елітна команда пожежників стала няньками для трьох дітей, які залишилися без помешкання. Діти, які дуже люблять бешкетувати і гратися з вогнем, змушені якийсь час жити у пожежній частині. Їхні батьки далеко, а служба опіки планує їх віддати у різні родини. І поки всі документи приводять до ладу, діти під наглядом пожежників.

92 запитів за 0,300