Зведення по Білогородській громаді на 20.00 4 березня 2022 р.

today 05.03.2022 query_builder 07:15 remove_red_eye 261 bookmarks Новини

Ситуація у Білогородській громаді залишається контрольованою. Працюють сили ППО ЗСУ. Ведеться спостереження на всіх блок-постах, по об'єктах критичної інфраструктури та кордонах громади, інформує Білогородський сільський голова Антон Овсієнко.

Проінспектовано пункти видачі гуманітарної допомоги в селах Гореничі, Лука, Музичі.

Були доставлені продукти та ліки в Гореничі, Стоянку, Луку, Неграші, Музичі, Гнатівку для надання гуманітарної допомоги мешканцям громади.

Також продукти та ліки були доставлені в сусідні Личанку та Горбовичі (Дмитрівська громада), де склалася кризова гуманітарна ситуація.

Евакуйовано 15 осіб – 12 пацієнтів приватної наркологічної клініки та родину з трьох осіб із села Стоянка.

Команда сільської ради разом із волонтерами продовжує працювати над життєзабезпеченням громади. Задовольняються потреби мешканців із числа соціально уразливих верств у забезпеченні продуктами харчування, товарами першої необхідності, медикаментами тощо. Також допомога надається за зверненнями громадян.

У Білогородці силами мешканців були підготовлені та відвантажені дрова, сформовано базу матеріалів для посилення фортифікаційних споруд, у Святопетрівському надано технічну допомогу.

Підприємці, мешканці громади продовжують надавати гуманітарну допомогу.

Комунальні підприємства працюють, за змогою силами бригад та техніки КП вивозиться сміття та підтримується благоустрій.

На території громади частково працюють магазини. Мешканці оперативно отримують інформацію щодо точок продажу та графіку роботи крамниць, супермаркетів, аптек, зоомагазинів тощо.

Вранці було відновлено роботу інтернет-провайдера BelgorodNET.

Впродовж дня було відновлено електропостачання в частині сіл Музичі та Гореничі. Але, на жаль, у селі Гореничі спостерігаються перепади напруги в електромережі. Тому просимо вимкнути електроприлади до стабілізації енергопостачання.

Було надано допомогу у похованні мешканки села Стоянка, яка померла напередодні.

На 5 березня заплановані ремонтні роботи для відновлення електропостачання в частині села Стоянка.

Вночі в селі Гореничі були затримані двоє членів екіпажу танку, який окупанти напередодні покинули поблизу Стоянки. Їх заарештовано та доправлено до відповідних служб.

Також уночі в селі Гореничі четверо диверсантів намагалися увірватися до будинку місцевого мешканця, члена сил територіальної оборони нашої громади. Чоловік пенсійного віку має власну мисливську зброю, і вчинив непрошеним гостям «теплу» зустріч. Вони втекли, і за деякий час були затримані.

Упродовж дня було затримано чотири підозрілих особи. Одного з них роззброєно.

Близько 19.00 був нанесений ракетний авіаудар у районі села Стоянка.

Спалахнула пожежа на АЗС KLO. Причини загорання з'ясовуються. У той час повітряної тривоги для Білогородської громади не було.

Сили ЗСУ продовжують надійно тримати лінію оборони.

92 запитів за 0,170