ЗВЕРНЕННЯ священнослужителів Української Православної Церкви Київської єпархії, Білогородського благочиння

today 02.03.2022 query_builder 01:36 remove_red_eye 293 bookmarks Новини

Ми священослужителі Білогородського благочиння, Київської єпархії, Української Православної Церкви, Предстоятелем якої є Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України, публічно заявляємо:

Ми рішуче засуджуємо повномасштабну агресію російський регулярних військ під безпідставним і надуманим приводом на територію суверенної України, яка принесла страшні руйнування, смерть та каліцтва безлічі мирних жителів: дітей, жінок, чоловіків.

Ми підносимо наші молитви за українську державу, владу, Збройні сили України та за всіх, хто сьогодні зі зброєю в руках став на захист України. Ми готові надати та надаємо українському війську та силам територіальної оборони усю можливу допомогу. Ми також підтримуємо стражденне мирне населення і закликаємо всіх наших парафіян справами милосердя підтримувати всіх постраждалих: тих, хто залишився без даху над головою, хто потребує їжі чи медичної допомоги. Все, що ми робимо для наших ближніх, ми робимо для нашого Христа, виконуючи Його заповідь про любов. Ми віримо і робимо усе від нас залежне задля нашої спільної перемоги над російським агресором.

Разом, з тим ми хочемо звернутися до патріарха Московського Кирила: «Ми припиняємо поминати ваше ім»я за богослужінням в наших храмах. Це наша відповідь на ваше мовчання під час війни Росії з Україною та потурання у всьому президентові Росії Путіну, що й привело до цієї війни. Ми вважали вас батьком, а ви виявились гірше вітчима. Бог вам суддя!»

Враховуючи вищесказане звертаємося до нашого Предстоятеля Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія з проханням ініціювати скликання Помісного Собору УПЦ, на якому порушити питання про недоречність перебування у складі Московського патріархату та подальшої долі нашої Церкви.

Благочинний Білогородського благочиння, протієрей Ростислав Корчак, насоятель Свято-Покровського храму с. Бобриця

Протоієрей Вячеслав Лазорик, настоятель Свято-Михайлівського храму с. Білогородка

Протоієрей Анатолій Кузьмич, настоятель свято-миколаївського храму, с. Білогородка ( хутір Дальній яр)

Протоієрей Михаїл Прокопишин, настояьель Свято-Михайлівского храму, с. Музичі

Протоієрей Анатолій Оверковський, настоятель храму Різдва Божої Матері, с. Гореничі

Протоієрей Володимир Ломага, настоятель Свято-Миколаївського храму, с. Лука

Протоієрей Богдан Морозов, настоятель Свято-Миколаївського храму с. Стоянка

Протоієрей Андрій Кобильчук, настоятель Свято-Покровського храму с. Шпитьки

Протоієрей Михаїл Колода, настоятель храму Казанської Божої Матері, с. Горбовичі

Протоієрей Олег Побережний, настоятель Свято-Успенського храму , с. Мрія

92 запитів за 0,161