1 лютого настає китайський Новий рік. Які сюрпризи підготував для нас Чорний Тигр

today 01.02.2022 query_builder 08:08 remove_red_eye 332 bookmarks Новини, Таємні знання

1 лютого за місячним календарем настає Новий східний рік Чорного водяного Тигра. Початок китайського року припадає на другий молодик після зимового сонцестояння, тому день свята не має конкретної дати, а рухається у періоді з 21 січня по 21 лютого.

Природною стихією Тигра є Дерево. А в цьому році до цієї стихії додається ще першоелемент Вода, у якої за китайською символікою чорний колір. Вода підпитує Дерево – це позитивна взаємодія енергій.

Зазвичай Тигри сміливі та пристрасні, це лідери та революціонери, завжди рухаються вперед, часом агресивні і навіть войовничі натури. У Китаї вважали, що саме тигр, а не лев – справжній «цар звірів», і ставилися до нього з повагою.

Елемент Води додає гнучкості в загальну картину року – вона гасить агресію. Тому у такого тигра більше милосердя і чуттєвості до потреб інших людей. Це більш спокійне життя, є можливість контролювати свої бажання та прораховувати свої дії. Для таких лідерів характерні справедливість та мудрість. Такі діти будуть народжуватися в цьому році.

Китайці радять у рік Тигра нарешті наважитися на кардинальні зміни у різних сферах життя. Наприклад, змінити роботу, а, можливо, і сферу діяльності. Сприятливий час для навчання. Можна навіть змінити місце проживання. Будьте відважними, як Тигр, і наважуйтеся на довгоочікувані зміни.

За інформацією Астрологічного календаря для України

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,203