20 квітня – Світлий четвер, преподобного Георгія Сповідника, митрополита Митиленського, а також Руфіна диякона, Акилини і з ними 200 воїнів 

today 20.04.2023 query_builder 08:48 remove_red_eye 82 bookmarks Новини

Георгій з юності вів чернечий спосіб життя. За часів правління Льва Ісаврянина він потрапив під гоніння іконоборців, тоді ж його стали кликати Сповідником, пише unian.ua.

Пізніше, вже в роки царювання Костянтина Порфірородного, Георгія звели на архієрейську кафедру міста Митилена. Він вів цнотливе і чисте життя, був милосердним і допомагав усім нужденним. За це отримав дар чудотворення - зціляв від невиліковних хвороб і виганяв нечисть. В кінці його життя при іконоборці Льві Вірменині святого архіпастиря вигнали в Херсонес, де він і помер. За повір'ям, в день його смерті над Митиленом зійшла яскрава зірка.

20 квітня - мучеників Руфіна диякона, Акилини і з ними 200 воїнів 

Руфін диякон і Акилина жили близько 310 року в місті Сінопе біля Чорного моря, за часів правління імператора Максиміана. Коли йшли гоніння на християн, святого диякона Руфіна посадили в темницю. Акилина дбала про нього, тому і її взяли під варту. Але в темниці вони навернули в християнську віру 200 воїнів, за що їх усіх і стратили.

20 квітня - Світлий четвер

Світлий четвер – четвертий день після Великодня.

У Світлий четвер варто бути наповненими світлими енергіями, нести лише позитив та оптимізм, якого так бракує в часи війни. Проведіть день з родиною, будьте з ними добрими та поблажливими, пише VSN. Керуйте своїми негативними емоціями й пам'ятайте, що у релігійне свято думати про погане — неправильно.

87 запитів за 0,161