7 топових тем року, що минув. Вибір читачів сайту “Корисний формат. Нове передмістя”. Найпопулярніші публікації 2020👇

today 08.01.2021 query_builder 16:20 remove_red_eye 338 bookmarks Відверто, Новини

Аналіз суб'єктивних вподобань читачів сайту, як не дивно, дозволив відтворити досить об'єктивну картину року, що минув. Пандемія COVID-19 змінила життя світу та, безперечно, вплинула на Україну. Цій темі читачі нашого сайту відвели другий щабель у переліку найрейтинговіших. Публікацію про перші випадки захворювання в Києво-Святошинському районі переглянули понад 6600 разів. Парадоксальна річ, сьогодні матеріали на цю тематику цікавлять лише декілька сотень наших читачів. І це при тому, що нині пандемія має куди більші масштаби. Суспільство, вочевидь, у такий спосіб намагається "адаптуватися" до сучасних реалій та поступово починає звикати до нових умов кантинного життя. Якщо, звісно, до цього можна звикнути?!

А ось найбільш топовою новиною 2020 року стала інформація про ліквідацію Києво-Святошинського району та нове районування. Публікація "Як розірвали Києво-Святошинський район" зібрала понад 8000 переглядів. Загалом матеріали про місцеві вибори та децентралізацію збирали у 2020 році щонайбільше переглядів.

Серед легкого чтива, ілюстрованого світлинами нашого улюбленого фотографа Альони Дудаєвої, найбільше позитивних відгуків отримав матеріал "У Крюківщині квітковий бум", який вийшов у розпал весіннього локдауну. Ще ніколи раніше фото квітів не викликали такого жвавого ажіотажу.

По праву переможцями у номінації "Заклад року" є третій фінтес-центр "Софія-Sport" та ресторан "Moray". Обидва розпочали свою роботу у 2020 році і вже встигли завоювати любов відвідувачів. У номінації "Новації" переможець також очевидний. Інформація про відкриття у Софіївській Борщагівці "Сільпо" з сонячними панелями зацікавила широку аудиторію наших читачів.

У рубриці "Креатив" щонайбільше переглядів отримала публікація про диво-скульптора Дмитра Шиянова, який створює свої шедеври із автодеталей. Оригінальний підхід до справи дозволяє йому бути серед найунікальніших у світі!

Сподіваємося, що у 2021 все ж таки найбільш популярними будуть легкі та яскраві новини, а отже, і життя кожного з нас стане легшим та яскравішим. Дякуємо вам, наші читачі, за те, що були з нами протягом 2020 року. Та обіцяємо вам цікаві та корисні публікації у Новому 2021 році!

!

Ми писали:

Як розірвали Києво-Святошинський район

У Крюківщині квітковий бум

92 запитів за 0,239