Офіційно. Андрій Нєбитов: «Поліція Київщини продовжує забезпечувати безпеку та правопорядок на території області»

today 24.02.2022 query_builder 10:42 remove_red_eye 1530 bookmarks Новини

У ніч з 23 на 24 лютого на Київщині було пошкоджено ракетними пострілами понад 10 об’єктів, переважна більшість із яких військові, інформує поліція Київської області.

«По тривозі було піднято весь особовий склад, посилено блокпости на прикордонних територіях. Близько 4:30 до поліції надійшли перші повідомлення про ракетні обстріли на території області. За попередніми даними вибухи пролунали у Вільчі, Рагівці, Луговиках, Прип’яті, Борисполі, Нових Петрівцях, Броварах, Ольшаниці, Білій Церкві, Василькові, Плесецькому, Калинівці», - зазначив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Нині поліція продовжує працювати в посиленому режимі. Буде збільшено кількість поліцейських патрулів для забезпечення безпеки на вулицях та допомоги громадянам.

Поліція звертається до громадян: не наражайте себе на небезпеку. Тримайте при собі документи. Виконуйте усі розпорядження правоохоронців. У разі наявності інформації про підозрілих осіб, або військову техніку - повідомляйте правоохоронців.

Нагадаємо, сьогодні, 24 лютого, голова Національної поліції України Ігор Клименко віддав наказ керівникам Головних управлінь Нацполіції в областях, згідно якого ветеранам органів внутрішніх справ, які готові захищати Україну, видаватимуть зброю. Процедура буде максимально спрощена через агресію Російської Федерації, оскільки Верховна Рада України підтримала рішення про введення воєнного стану на території держави.

Видача зброї ветеранам має на меті підсилити діяльність правоохоронних органів України у забезпеченні правопорядку на території населених пунктів України.

Фото - поліція Київської області

92 запитів за 0,162