АНДРІЙ НЄБИТОВ: “Унаслідок повітряної атаки ворога пошкоджено 21 приватний будинок, лікарню, приватне майно та дві автівки громадян”. Наслідки ракетного обстрілу 29 грудня на Київщині. Подробиці від Поліції. (+ фото).

today 29.12.2022 query_builder 16:34 remove_red_eye 1683 bookmarks Новини

Як повідомив очільник Поліції Київщини Андрій Нєбитов, 29 грудня, під час ранкової атаки агресора, зафіксовано понад 8 фактів збиття ворожих ракет у столичній області. "Є, на жаль, і два влучання, втім, завдяки успішній роботі військових, вдалося уникнути загиблих та травмованих".

Унаслідок ворожої атаки пошкоджено 21 приватний будинок, лікарню, приватне майно та дві автівки громадян. Наразі тривають відновлювальні роботи.

Уламки російських ракет поліцейські вже виявили в кількох районах області.

"Частини крилатих ракет ворога знайшли на полях поряд із населеними пунктами. Правоохоронці проводять огляд місця подій та фіксують злочини росії", - уточнив Андрій Нєбитов.

Він також наголосив, що під час масованої ракетної атаки ворога поліція отримала сьогодні 20 повідомлень від громадян про проліт ракет. Завдяки вчасному інформуванню сил ППО вдалося забезпечити й ефективну протидію повітряній небезпеці.

Головний поліцейський області подякував громадянам за своєчасне повідомлення про повітряну загрозу, а нашим ППО - за відмінну роботу!

Якщо ви бачите, або чуєте повітряний об’єкт, одразу повідомляйте про це на спецлінію «102». Ваша інформація допоможе нашим силам ППО ефективно протидіяти ворогу.

Фото - Поліція Київської області

91 запитів за 0,186