Безперервний масаж протягом 26 годин – новий рекорд паралімпійського чемпіона

today 06.12.2021 query_builder 16:02 remove_red_eye 485 bookmarks Новини

Представники Книги рекордів України зафіксували рекорд із безперервного масажу Василя Закревського – тотально незрячого броварчанина, масажиста – реабілітолога, паралімпійського чемпіона із паратриатлону, засновника ГО незрячих людей «ONLA IN», інформує «BIG KYIV».

Зазначимо, це абсолютний рекорд України серед здорових людей і людей із інвалідністю. Встановлення рекорду відбувалося в Броварському центрі реабілітації людей із інвалідністю «Прагнення» – закладі, де Василь розпочинав свою кар’єру масажиста ще в 18-літньому віці.

Кожен масаж тривав 25 хв, потім 5 хв для того, щоб помити руки, сходити в туалет, випити води чи поїсти. У цей час члени команди мали змогу підготувати місце для масажу для наступного учасника марафону.

Передбачалося, що протягом доби Василь встигне зробити класичний масаж спини 48 людям, які напередодні записалися для участі в марафоні, але завершив масаж рекордсмен тоді, коли зробив масаж 52 людям. До слова, 52–им пацієном була його перша вчителька з масажу – Наталія Шестопал.

Фото - «BIG KYIV»

87 запитів за 0,193