Боярка любить сушіWOK

today 21.08.2018 query_builder 12:24 remove_red_eye 1263 bookmarks Довідник, Доставка їжі, Смачні місця

В цьому можна було легко пересвідчитися 4 серпня, у день відкриття магазину "СУШИWOK" в Боярці. Кількість перших гостей приємно вразила працівників закладу.

Та головне - втамувати свій дегустаторський смак зміг кожен відвідувач "СУШИWOK".

Адже меню закладу просто вражає своєю різноманітністю. Тут представлені понад 50 позицій ролів. Деякі з них в Боярці можна скушувати лише в "СУШИWOK". Зокрема, йдеться про запечені та солодкі роли. Останні - це неперевершене поєднання вершкового сиру, надтонкого тіста харумакі та улюблених фруктів і ягід.

Та не менш прискіпливо в "СУШИWOK" ставляться й до інших невід'ємних складових успішного закладу. Вас приємно вразить професійність та майстерність сушистів, а також якість продуктів, з яких виготовляються улюблені роли.

Багате меню і на акційні пропозиції - приємний бонус ціни на різноманітні сети, які формуються із класичних, запечених та гострих ролів.

І ще одна слушна пропозиція від закладу - бізнес-ланчі від 79 грн. Вони представлені чотирма варіаціями, кожну з яких можна скоштувати у будні з 12 до 16 години. Неймовірно різноманітною є й супна карта.

Будь-який обід доповнять напої власного виробництва - морси із смородини та журавлини або імбирний лимонад.

І що характерно, гастророзмаїття не позначається на популярності окремих позицій меню. Сушімани залюбки урізноманітнюють свої замовлення. Є окрема пропозиція і для вегетаріанців або тих, хто постує, - вони неодмінно вподобають сет № 10.

Серед додаткових сервісів закладу - доставка суші по Боярці та Тарасівці. При замовленні на 300 грн - ця послуга безкоштовна.

Власні гастровраження

Для дегустації обрала сезонний сет - з досить символічною назвою "Літній". На вигляд - по-літньому яскравий, на смак - ніжний. Його родзинка - легкість та влучне поєднання інгредієнтів. Насправді, вдалий вибір для літнього сезону. Раджу неодмінно додати цей смак до літа 2018 року. Поспішайте, адже до завершення найспекотнішої пори залишилися лічені тижні.

Катерина Осадча

Контакти магазину м. Боярка, вул. Білогородська, 51а

(044) 222-03-33

(093) 170-24-44 Доставка по м. Боярка та с. Тарасівка

SUSHIWOK.UA

call Телефон

(093) 170-24-44

(044) 222-03-33

place Адреса

м. Боярка, вул. Білогородська, 51а СУШИWOK Доставка суші по Боярці та Тарасівці

open_in_new Сайт

https://www.SUSHIWOK.UA

Перейти на сайт

93 запитів за 0,289