Браконьєри вбили красеня-оленя в заказнику на Бориспільщині

today 22.11.2022 query_builder 14:05 remove_red_eye 86 bookmarks Новини

Випадок браконьєрства зафіксований на території орнітологічного заказника місцевого значення “Урочище В’язове”, поблизу села Проців Бориспільського району. Повідомляє Київський еколого-культурний центр у Фейсбуці, пише Великий Київ.

Нелюди вбили молодого самця плямистого оленя. Спільно єгерська служба мисливського господарства ТОВ, “Процівське” та державна лісова охорона ДП Бориспільський лісгосп 06. 11. 2022 р. о 19 годині почули 5 пострілів, через деякий час із лісу виїхав легковий автомобіль.

Після тривалого переслідування браконьєрів затримали у селі Ревне. У багажнику їхнього автомобіля виявили м’ясо оленя, а в салоні – дві одиниці зброї, два тепловізори, патрони та ножі”

, – йдеться у повідомленні КЕКЦ.

За фактом незаконного полювання поліція порушила кримінальну справу. У КЕКЦ сподіваються на справедливе розслідування та покарання браконьєрів. Як повідомляє центр, за інсайдерською інформвцією, наразі "Бориспільський райвідділ поліції повернув браконьєрам автомобіль, а підручні засоби, такі як тепловізор, взагалі не фігурують в матеріалах справи, хоча на момент затримання все було!"

">

Фото та відео - КЕКЦ

92 запитів за 0,191