Через негоду найбільше відключень у Васильківському та Бориспільському енерговузлах. Повідомте про відсутність електроенергії зручним для вас способом (є кілька посилань та телефонні номери)

today 21.06.2022 query_builder 16:50 remove_red_eye 62 bookmarks Новини

Станом на 15.30 через негоду та шквали вітру зафіксовано відключення та обриви 42 ліній та 1032 трансформаторних підстанцій (ТП). Найбільше відключень — у Васильківському та Бориспільському енерговузлах. Без електроенергії залишилися 43 населених пунктах повністю та 56 – частково, повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

«Аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі вже перейшли на посилене чергування та готові оперативно повертати світло у домівки клієнтів. Нагадуємо жителям Київської області, що під час негоди бажано залишатися вдома та бути обережними», − повідомили в компанії.

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує правила безпеки:

– під час сильного вітру потрібно уникати знаходження біля ліній електропередачі;

– при виявленні обірваних ліній не підходити ближче ніж 8-12 метрів, ні в якому разі не торкатися оголених проводів та одразу повідомити про це компанію;

– якщо пропало світло, не намагайтеся здійснити ремонт самостійно. У випадку, коли світло зникло у квартирі або будинку, — зверніться до електрика, що обслуговує ваш будинок. Якщо немає світла на всій вулиці — зверніться до фахівців ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Про всі аварійні випадки на електромережах просимо повідомляти зручним для вас способом:

– чат-бот у Viber та Telegram;

– приватні повідомлення на офіційній сторінці компанії у Facebook;

– кол-центр 38 (067/099/093)495 70 40, стаціонарний телефон (044)4590740;

– мобільний додаток «Мережі онлайн» (доступний в AppStore або Google Play Market);

– офіційний сайт компанії — кнопка «Повідомте нам про відсутність електроенергії»

Фото - Київська обласна військова адміністрація

92 запитів за 0,280