Чи безпечно жити в столиці?

today 07.11.2019 query_builder 09:40 remove_red_eye 226 bookmarks Новини

1976 року при заході на посадку в аеропорту «Жуляни» літака Як-40, бортмеханік помилково відключив всі двигуни. Перший пілот намагався спланувати машину на "велику воду", але не дотягнув і довелося садити літак на болотистій ділянці в районі нинішньої вулиці Колекторної. У результаті грубої посадки ніхто не постраждав і про надзвичайну пригоду знало лише обмежене коло осіб. Тоді це була малозаселена місцина.

Але 1986 року частину селища Осокорки було знесено для будівництва проспекту Миколи Бажана, а також транспортної розв'язки біля Південного мосту. Мешканців було переселено на новозбудований Харківський масив.

1993 року тут звели житловий масив Осокорки між проспектом Бажана та Колекторною вулицею.

Торік активісти вимагали внести зміни до Генплану Києва із обмеженням багатоповерхової забудови до вул. Колекторна; створення великого ландшафтного парку на південь від вулиці Колекторної та збереження від забудови території навколо озер Небреж, Тягле, Мартишів разом з унікальною екосистемою заливних луків, розташованих за цими озерами. Але до їх думки ніхто не прислухався й забудова цих територій триває й надалі.

А тепер лише уявіть, якби літак пікірував зараз, скільки б людських жертв не вдалося уникнути.

92 запитів за 0,233