Чого очікувати від 2023 – Року Чорного Водяного Кролика

today 18.11.2022 query_builder 10:29 remove_red_eye 1102 bookmarks Новини, Таємні знання

У 2023 році тотемною твариною буде Чорний Водяний Кролик. У китайському гороскопі він посідає четверте місце, яке вважається щасливим та почесним. Рік Вороного Кролика в елементі води проходить один раз на 60 років. Почнеться він 22 січня (між іншим, в День Соборності України) і триватиме до 9 лютого 2024 року.

Вважається, що Кролик дуже миролюбний. Це найкращий період для закінчення конфліктів. Чорний колір символізує жіночу енергію «інь».Стихія води також є доволі м’якою та водночас її не просто підкорити, що вказує на несподівані події та зміни. Тож астрологи стверджують, що рік буде удавано спокійним. Якщо хочете досягнути успіху, важливо бути гнучкими та неконфліктними.

Астрологи радять присвятити цей рік зміцненню шлюбу, самотні люди мають більше шансів зустріти свою другу половинку. У рік Кролика підвищується шанс успішного зачаття, вагітності та народження дитини. Також це сприятливий період для навчання.

Можливо, рік Кролика не принесе фінансової вигоди, та на противагу цьому забезпечить стабільність та безпеку. Звірятко сприяє тим, хто працює з людьми – юристам, викладачам, медпрацівникам, психологам. Також рік Чорного Водяного Кролика обіцяє бути продуктивним на корисні зв’язки і знайомства.

Енергія стихії цього року спонукає людину шукати щастя, сенс життя.

Цікаво, які події відбувалися в світі 60 років тому, під час попереднього панування Чорного Кролика?

У 1963 рокі на планеті відбувалися катастрофи різного масштабу. Цей рік ознаменувався військовими переворотами в Іраку, Південному В’єтнамі, Гондурасі. У Карибському морі вирував ураган «Флора» - один із найбільш смертоносних атлантичних ураганів в історії людства. У Югославії стався землетрус, що зруйнував половину міста Скоп’є. Китай визнав, що договір, який забороняє випробування ядерної зброї, підписаний СРСР, США та Великобританією, лише політичний хід лідера СРСР Микити Хрущова, який не бажав, щоб китайці отримали смертоносне озброєння. Між Китаєм та СРСР відбувся ідеологічний розрив. У листопаді 1963 року було вбито 35-го президента США – Джона Фіцджеральда Кеннеді. Того ж року «Бітлз» продовжили підкорювати світ, а перша жінка-космонавт вирушила у політ.

Фото -Ріnterest

Також читайте: Гороскоп на 2023 рік для всіх знаків Зодіаку – рік Чорного Водяного Кролика

Гороскоп на тиждень 21-27 листопада (рекомендації на кожен день всім знакам Зодіаку)

87 запитів за 0,190