Гороскоп на тиждень 21-27 листопада (рекомендації на кожен день всім знакам Зодіаку)

today 20.11.2022 query_builder 11:42 remove_red_eye 232 bookmarks Новини, Таємні знання

За місячним календарем, 24 листопада о 0:58 розпочнеться новий місяць. Тож початок наступного тижня символізуватиме завершення циклу, а друга його половина стане періодом накопичення енергії.

21 листопада - день сприятливий для творчості, інтелектуальної праці, романтичних побачень. Це день колективних справ.

22 листопада – день рівноваги, милосердя, допомоги. Важливо в цей день утримувати рівновагу. У цей день астрологи не рекомендують ухвалювати доленосні рішення. Краще розпочати ремонт.

23 листопада – будьте уважними в цей день. Трансформуйте негативні думки в позитивні. Не розпочинайте нових справ, краще завершуйте розпочаті. Мінімізуйте активність. При цьому лишайтеся відповідальними.

24 листопада – ідеальний день для формування творчих задумів і намірів на новий місяць. Плани, створені в цей день, з великою вірогідністю здійсняться.

25 листопада – цього дня астрологи рекомендують розпочинати фізичні активності або навчання. Краще не плануйте далекі мандрівки.

26 листопада – це день діяльності, починайте втілювати в життя задумане. Внутрішньої енергії в цей день вже достатньо для нових справ.

27 листопада – зважуйте кожен свій крок. Налаштовуйтеся на позитив, будьте уважними та дослухайтеся до своєї інтуїції.

ОВЕН

Після молодика, з 24 листопада, обставини сприятимуть у досягненні успіхів у професійній сфері. Сконцентруйтеся на головних проєктах. Нові знайомства, які ви заведете в цей період, стануть корисними для вас. У сімейних стосунках пануватиме гармонія.

ТЕЛЕЦЬ

Не найкращий час для інвестицій. Також не варто давати гроші у борг, їх можуть не повернути. Якщо у вас немає другої половинки, саме час для романтичних побачень – нові знайомства наповнять вас позитивними емоціями.

БЛИЗНЯТА

Вдалий час для вирішення давніх конфліктів. Найкраще, якщо ви зробите перший крок для примирення. Інтрижки на стороні ліпше не заводити, бо все тайне стане явним. Крім того, можливі непорозуміння з друзями, тож утримайтеся від спільних посиденьок.

РАК

Із середини тижня ви почнете наповнюватися силою, яка знадобиться вам для втілення в життя нових амбітних творчих задумів. Для людей творчих професій це чудовий час. Вдалий період, щоб змінити життя на краще, але для цього потрібні сміливість і рішучість.

ЛЕВ

Серед безлічі завдань визначте пріоритетні. Не прагніть все встигнути, зараз краще займатися лише поточними справами. Не відмовляйте собі у відпочинку. Якщо є можливість, візьміть відпустку.

ДІВА

Економте гроші, не витрачайте на зайве. Серйозні доходи, скоріш за все, будуть не цього тижня. Водночас період сприятливий для романтичних стосунків, придивіться пильніше до своїх колег.

ТЕРЕЗИ

Позитивні зміни посилюватимуться. Є можливість появи нових друзів та покровителів, які допоможуть вирішити накопичені проблеми та порадять перспективні проєкти. Дехто з представників знака поновить раніше перервані стосунки.

СКОРПІОН

Тиждень бурхливий у професійній сфері. Контролюйте емоції, уникайте конфліктів, ваш професіоналізм неодмінно оцінять. Краще приділіть більше часу собі та коханій людині. Гарна нагода для радикальної зміни іміджу.

СТРІЛЕЦЬ

Новий місяць принесе позитивні зміни. Серед пар, які розлучилися раніше, багато хто возз'єднається знову. Велике значення матимуть зв'язку з колегами з інших міст чи країн. Можлива тривала співпраця.

КОЗЕРІГ

Сприятливий у фінансовому плані тиждень. У стосунках з рідними уникайте конфліктів, будьте тактовними та дипломатичними. Саме ці якості допоможуть вам досягнути свого та зберегти гарні стосунки з рідними людьми.

ВОДОЛІЙ

Розпочаті проєкти принесуть прибуток. Ймовірні зустрічі зі старими друзями та добрими знайомими, які проживають за кордоном, а також поїздка та нове романтичне захоплення. Ваше прагнення отримати більше свободи в стосунках не оцінить партнер. Можливе виникнення напруги у відносинах із рідними через розподіл фінансів.

РИБИ

Усі неприємності скоро залишаться позаду, і ви відчуєте приплив сил! Однак не варто бажати всього і одразу. Це прекрасний період для мандрівки та навчання.

Фото - з відкритих мереж

Раніше ми писали: Чого очікувати від 2023 – Року Чорного Водяного Кролика

92 запитів за 0,168