У “ДНР” місцеві жителі відлупцювали російських найманців: двоє у лікарні

today 01.05.2018 query_builder 10:01 remove_red_eye 363 bookmarks Новини

На окупованій території Донецької області стався конфлікт між місцевими жителями та російськими найманцями, який завершився госпіталізацією бойовиків. Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

У з'єднаннях та частинах окупаційних військ спостерігається масове самовільне залишення особовим складом місць несення служби разом зі зброєю. При цьому, зазначається, що кількість скоєння російськими військовослужбовцями правопорушень у громадських місцях зростає і це призводить до чисельних конфліктних сутичок з місцевими мешканцями.

Зокрема, на початку квітня громадяни побили російських військовослужбовців "9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти" (Новоазовськ) 1 АК ДНР. Побитих російських військових госпіталізовано, двоє з них перебувають у важкому стані.

Також повідомляється, що незважаючи на декларативні заяви противника щодо дотримання під час святкування Великодня християнських норм поведінки, підрозділи російських окупаційних військ цілеспрямовано здійснювали обстріли позицій сил АТО, у тому числі для провокування вогню у відповідь.

[img url="/wp-content/uploads/8ed59a115ee2b9d9.jpg" alt="" width="800" height="510" class="size-full wp-image-3432" align="c"] epa05581435 Local citizens of self-proclaimed Donetsk People's Republic (DNR or DPR) take part in a public resistance exercise, in the pro-Russia rebels controlled city of Donetsk, Ukraine, 11 October 2016. The pro-Russian authorities organized the exercises for training local citizens to resist armed missions, which could be directed to Donbas for stopping the conflict there. EPA/ALEXANDER ERMOCHENKO

92 запитів за 0,243