ДБР на Київщині повідомило про підозру одному з найбільших забудовників в ухиленні від сплати податків на понад 140 млн грн

today 21.09.2022 query_builder 18:55 remove_red_eye 546 bookmarks Новини

Про це повідомив сайт tsn.ua, посилаючись на пресслужбу ДБР.

Як стало відомо, з 2019 по 2021 рік бізнесмен продав понад 900 квартир та комерційних приміщень. При цьому він не був зареєстрований фізичною особою-підприємцем або юридичною особою.

“Доходи від реалізації квартир та іншої нерухомості фігурант приховував під виглядом реалізації власного майна, а не від підприємницької діяльності. Це дозволило знизити ставку податку з оборудок з 18 до 5%. У ході досудового розслідування працівники ДБР провели низку обшуків, в ході яких було вилучено понад 3 млн доларів США. Вилучені кошти передані в управління АРМА”, - повідомила пресслужба ДБР.

Наразі Державне Бюро розслідувань ініціювало питання щодо накладання арешту на майно підозрюваного для відшкодування збитків держбюджету України.

“Зокрема, мова йде про понад 100 квартир, майже 80 нежитлових приміщень та понад 30 земельних ділянок. Підприємець підозрюється в умисному ухиленні від сплати податків, вчиненому ним як особою, що займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах”, - йдеться у повідоменні ДБР.

">

Фото та відео - ДБР

92 запитів за 0,209