Дефіцит електроенергії на Київщині: поки діють екстрені відключення. Коли варто чекати на планові?

today 08.12.2022 query_builder 18:45 remove_red_eye 1523 bookmarks Новини

Про ситуацію в енергосистемі столичної області в ефірі телемарафону розповів сьогодні, 8 грудня, голова Київської ОВА Олексій Кулеба, пише tsn.ua.

Як зазначив очільник КОВА, Київська область дуже сильно постраждала від ракетних обстрілів. "В нас серйозна нестача електроенергії в мережі. Це призводить до того, що ми не можемо поки, на жаль, вийти на планові відключення. Тобто зараз в області діють екстрені відключення електроенергії", - розповів Кулеба. За його словами, область стабільно недоотримує 30% електроенергії. Тому третина будинків Київської області - в режимі постійних відключень електроенергії. Лише наступного тижня стане зрозуміло, коли Київщина зможе повернутися до планових відключень.

Кулеба також наголосив, що влада працює із обленерго і ДТЕК, щоб зробити більш справедливим розподілення електроенергії по області. "Виокремлюємо об'єкти критичної інфраструктури, живимо їх поштучно. Це дозволяє звільнити певну частину електрики для побутових споживачів і розподіляти її більш справедливим чином", - підкреслив голова КОВА. Після ракетних обстрілів рф нині тривають аварійно-відновлювальні роботи в Київській та Одеській областях. Тут склалася найгірша ситуація.

Фото з відкритих джерел

91 запитів за 0,167