Державна інспекція архітектури та містобудування видала дозволи ЖК, але далеко не всім

today 26.12.2021 query_builder 09:50 remove_red_eye 299 bookmarks Новини

Державна інспекція архітектури та містобудування (ДІАМ) видала дозволи та сертифікати житловим комплексам на Київщині, однак не всім.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Нерухомі". Забудовники масово намагалися ввести в експлуатацію житлові комплекси, бажаючи встигнути до кінця року.

• Зокрема, отримано дозвіл на продовження будівництва. ЖК "Затишний квартал" на проспекті Героїв Небесної Сотні в селі Софіївська Борщагівка. Документом передбачено будівництво чотирьох житлових будинків.

• Також на продовження будівництва надано дозволи ЖК Millennium State від R-Building (вул. Івана Кожедуба, 3-А у Бучі), ЖК ATRIA CITY. TEREMKY від Альтіс-Девелопмент (вул. Одеське шосе, 6 в смт Чабани).

Надано дозвіл на введення в експлуатацію ЖК "Чайка" від "Омокс" в с. Чайки (I черга, XI п. к, етап 1, 142-квартирний житловий будинок із вбудовано-прибудованими магазинами). 16 грудня в експлуатацію введено житловий будинок по вул. Лобановського, 30-б. Затримка у введенні – 2 роки.

Кільком ЖК відмовлено у прийнятті до експлуатації.

• Зокрема, це ЖК "Піонерський квартал 2" від "Доброград" по вул. Машинобудівників, 16 в смт Чабани.

Підстави для відмови: відсутні газові котли та лічильники; відсутні датчики (сигналізатори) загазованості; не завершені роботи з благоустрою; не забезпечена інклюзивність для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення (відсутні пандуси, тактильні елементи та смуги напряму руху), паркувальні місця.

• Не прийнято в експлуатацію й ЖК "Стожари" від EuroCity Development в с. Софіївська Борщагівка. Підстави для відмови: не в повному обсязі виконано будівельні роботи, передбачені ДБН В. 2.2-40:2018 "Інклюзивність будівель і споруд"; на об’єкті не завершено електромонтажні роботи; не працюють ліфти та не надані документи, що підтверджують прийняття ліфтового обладнання.

• Не отримало дозвіл і ЖК "Софія Резіденс" від "Мартинов" також в с. Софіївська Борщагівка. Надано п’ять відмов по житловим будинкам за адресами: пр. Мартинова, 20, 22, 26, 28, 30.

Загальні підстави для відмов: благоустрій внутрішньобудинкового простору не відповідає генеральному плану та експертному звіту: в проєктній документації зазначено майданчик для ігор дітей дошкільного і молодшого шкільного віку, майданчик для відпочинку дорослого населення, майданчик для заняття фізкультурою, майданчик для господарських цілей, а за результатами огляду встановлено влаштування місць для паркування автомобілів; відсутні датчики загазованості у квартирах; відсутнє насосне обладнання госпитного водопостачання на цокольному поверсі; не влаштовані пандуси згідно генеральному плану; тривають будівельні роботи тощо.

• Поки що залишилось без дозволу також ЖК "Мюллер Хаус" від BD Holding по вул. Соборна, 119 в селі Петропавлівська Борщагівка.

Підстави для відмови: відсутні акти технічного прийняття зовнішнього водопроводу, зовнішньої каналізації, силового електрообладнання, підключення будинку до трансформаторної підстанції і забезпечення постійного електропостачання.

Фото із сайту "Моя Київщина"

92 запитів за 0,254