Дешеве добриво для огірків. Як приготувати підгодівлю для овочів на дріжджах

today 21.05.2022 query_builder 09:40 remove_red_eye 994 bookmarks Новини

Недарма існує вислів - ростуть як на дріжджах. Саме дріжджі є основним компонентом для приготування підгодівлі для огірків.

Городники стверджують, що це гарне джерело вітамінів і мінералів, пише Главред. Розсада менше витягується і хворіє, добре переносить пікіровку. Дріжджова підгодівля активізує ріст кореневої системи та покращує склад ґрунту.

Якщо застосовувати дріжджі для огірків, то кількість зав'язей збільшиться, а пустоцвітів стане менше. Для приготування підгодівлі огірків можна використовувати як сирі, так і сухі дріжджі. Ще знадобиться тепла вода (температура близько 30 градусів) і велика ємність. Важливо враховувати, що при бродінні обсяг суміші може збільшитися в півтора рази. У деяких рецептах вам може знадобитися молоко і цукор.

Рецепт 1

100 г сирих дріжджів розвести в 1 л теплої води, після чого розбавити до 10 л.води. Використовувати розчин можна для поливу за 3-4 години.

Рецепт 2

100 г дріжджів розвести в 1 л молока, за кілька годин розбавити водою до 10 л. Такий розчин дуже ефективний в якості позакореневого підживлення, але можна використовувати його і для поливу.

Рецепт 3

10 г сухих дріжджів і 2 ст. ложки цукру розвести в літрі води, настоювати близько доби, потім розбавити в 5-6 разів і поливати рослини.

Важливо! Дріжджові розчини довго зберігати не можна. Добриво вносять у вологий ґрунт, щоби не обпекти коріння. Після грядку знову потрібно полити чистою водою.

Зазначимо також, що дріжджі значно підкисляють ґрунт, тому через кілька днів перед поливом слід посипати грядку золою або яєчною шкаралупою (1 ст. ложка порошку на кущ огірків).

Фото - Главред

92 запитів за 0,242