Деякі мешканці Софіївської Борщагівки хочуть, щоб їх село приєднали до Києва – петиція

today 20.04.2023 query_builder 21:02 remove_red_eye 143 bookmarks Новини

Деякі жителі пристоличного села Софіївська Борщагівка вважають, що за рахунок цього населеного пункту мають розширитися межі столиці, а відтак жителі елітного передмістя прагнуть стати киянами.

На сайті Київської міської ради з'явилася петиція, у якій мешканці Софіївської Борщагівки просять приєднати населений пункт до Києва. Люди аргументують це тим, що сплачують податки до столичного бюджету (вочевидь мається на увазі податки за місцем роботи), а ось благами киян вони скористатися не можуть.

Петиція з'явилася на сайті Київської міської ради 3 квітня 2023 року. Станом на 20 квітня вона набрала більше 4,5 тис. підписів. Її автор - Кирило Володимирович Стромелюк.

"Софіївська Борщагівка фактично є Києвом, громадяни що там живуть сплачують податки до Київського бюджету, проте не можуть користуватись простими благами міста Києва - автобусний маршрут до метро, державна школа і т.д. Також, через те що село не включено до складу міста містобудівні плани, обмеження і перспектива розвитку не розповсюджуються на Софіївську Борщагівку", - йдеться в тексті петиції.

До слова, Софіївська Борщагівка - село в Бучанському районі Київської області, наразі разом із Петропавліською Борщагівкою входить до складу Борщагівської громади, яка, між іншим, за бюджетними показниками є одніє із найпотужніших серед сільських громад Київщини, за останнє десятиліття зазнала значних урбаністичних змін за рахунок появи на її території численних ЖК. По суті від столиці Софіївську Борщагівку відділяє лише Кільцева дорога.

Фото з відкритих джерел

87 запитів за 0,184