Дизайнер запропонував проєкт меморіалу в Ірпені

today 05.05.2022 query_builder 19:08 remove_red_eye 326 bookmarks Новини

Український дизайнер Іван Огієнко створив проєкт можливого майбутнього меморіального комплексу в Ірпені. Дизайнер опублікував зображення в своєму Instagram, інформує glavcom.ua.

«Меморіальній комплекс мосту в Ірпені. Концепція полягає у збереженні частини старого мосту та відбудові поряд нового», – підписав малюнки Огієнко. Автор вважає, що новий міст варто збудувати поруч з підірваним мостом, а під частиною старого, яка збереглася, встановити скульптури людей, які, евакуюючись, ховалися там під час обстрілів Київщини російськими окупантами. Навпроти вцілілої частини мосту, перетвореної на меморіал, дизайнер пропонує облаштувати набережну, з якої можна буде дивитися на пам’ятник.

Нагадаємо, у середині березня стало відомо, що на нараді з питань відновлення житлової інфраструктури президенту України презентували проєкт меморіального комплексу, який розповість історію мосту у селі Романівка, що з'єднує Бучу та Ірпінь з Києвом.

За задумом авторів проєкту, відвідувачі меморіалу зможуть поринути в атмосферу, яка панувала під час евакуації у цьому місці.

Фото - glavcom.ua

92 запитів за 0,183