Дмитрівській тергромаді буде повернуто понад 49 га лісу

today 21.10.2022 query_builder 15:24 remove_red_eye 47 bookmarks Новини

Суд задовольнив позови Києво – Святошинської окружної прокуратури про повернення у власність територіальної громади земельних ділянок вартістю понад 410 млн грн на території Бучанського району. Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

З’ясувалося, що юридична особа незаконно набула право власності на земельні ділянки на території с. Дмитрівка Бучанського району. Відведення у власність вказаних земель відбулося з порушенням вимог земельного та лісового законодавства. Спірні ділянки перебувають у постійному користуванні спеціалізованого лісогосподарського підприємства КП «Святошинське лісопаркове господарство», яке дозволу на їх вилучення та зміну цільового призначення землі не надавало.

« З матеріалів справи вбачається, що державні акти на право власності на спірні земельні ділянки ніколи не видавались та мають ознаки підробки. Це встановлено під час розслідування кримінального провадження.

Відтак, суд підтримав позицію прокуратури та скасував рішення реєстратора про державну реєстрацію за юридичною особою права приватної власності на земельні ділянки», - йдеться у повідомленні.

Після набрання рішенням законної сили 49 га земель буде повернуто у власність Дмитрівської територіальної громади.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,198