Добробатівці допомогли багатодітній родині з Київщини

today 08.12.2022 query_builder 20:12 remove_red_eye 44 bookmarks Новини

Історія команди «Добробат» розпочалася 8 квітня. За п’ять місяців волонтери допомогли більш ніж 650 сім’ям. Добробатівці приводять до ладу потрощені «прильотами» житлові території та відновлюють, зруйновані після російської окупації, будинки українців. Для десятків тисяч людей проєкт став справою честі у всеосяжному бажанні бути корисними, допомагати та відчувати неймовірну енергію єдності та сили нашого непереможного народу й української землі, йдеться на сторінці організації Добробат у Фейсбуці.

Понад дві сотні розібраних завалів, відремонтованих дахів, вікон та дверей на рахунку добрих справ волонтерів «Добробату».

На календарі вже зима, а у «Добробаті», як і раніше гаряче. Адже кнопки «стоп» у допомозі іншим немає. Волонтери ні на мить не зменшують темп, а сповнені наснаги, нагально відновлюють країну, підтримуючи постраждалих. Минулого тижня на локаціях у семи регіонах були залучені близько 260 добровольців.

На Київщині поладнали домівку у Великій Димерці, де мешкає жінка з трьома малолітніми дітьми та матір’ю. Внаслідок ракетного «прильоту» в будинку знесло дах і повибивало вікна. Волонтери відремонтували покрівлю, застелили її новою бітумною черепицею й замінили потрощені вікна на нові металопластикові.

У Козаровичах добробатівці нині відновлюють 8-квартирний будинок. Уже сім разів волонтери побували на локації та роблять капітальний ремонт даху. Виїздили й до Вишгорода, багатоповерхівки якого теж були обстріляні. Раніше група добровольців ліквідовувала руйнування на місці влучання, а після — забила потрощені вікна в будинку ОСБ-плитами. Ще допомогли власникам квартир дістатися вцілілих речей, розібравши завали.

Окрім того, волонтери відгукнулися на запит про допомогу мешканців села Красне, що на Чернігівщині. Добробатівці Київського батальйону поладнали два будинки в населеному пункті.

91 запитів за 0,170