Дзеркальна дата 22.02.2022: в чому сила цього дня. Що варто та недоречно робити сьогодні

today 22.02.2022 query_builder 15:00 remove_red_eye 106 bookmarks Новини, Таємні знання

Дату 22.02.2022 також називають "днем шести двійок".

Езотерики та нумерологи вважають, що дзеркальна дата – це ідеальний день для загадування бажань, реалізації важливих і нових починань, а енергетика цього дня досягає вашого розвитку, пише сайт Глядач City.

Крім того, що ця дзеркальна дата читається однаково в обидві сторони і містить шість двійок, вона випадає на 22-й місячний день та на вівторок – другий день тижня.

У нумерології число 2 уособлює гармонію, любов, дружбу, дипломатію та "золоту середину". Тому день 22.02.2022 корисно провести в оточенні однодумців, спробувати відновити стосунки після сварки та знайти нових друзів. Всесвіт сприятиме планам за умови, якщо задуми добри та чисті.

Дзеркальні дати вважаються сприятливим часом для початку бізнесу, нових стосунків, спільного життя, а також весілля, та планування майбутнього.

22.02.2022 корисно зайнятися роботою над собою, медитацією, а також зробити щось приємне для себе: наприклад, сходити в кіно чи салон краси. Цей день важливо провести в гармонії, в атмосфері дружелюбності та взаєморозуміння.

У дзеркальну дату астрологи та езотерики категорично не рекомендують сумувати, підвищувати голос, конфліктувати, заздрити, ревнувати та бажати зла будь-кому – будь-які негативні думки, слова та емоції можуть мати руйнівний вплив.

Дзеркальна дата 22.02.2022 сприяла для того, щоб скласти карту бажань на місяць або на цілий рік. Загадуючи бажання, думайте про нього так, ніби воно вже збулося, використовуйте формулювання в теперішньому часі.

Також бажано бути гранично конкретним формулюючи мрії та бажання, а також терміни їх виконання. Ідеальний час для згадування бажання – 22:22.

Фото - сайт Глядач City

92 запитів за 0,220