Екологічне свавілля. У результаті горіння складських приміщень, в яких влучили рашисти, в атмосферне повітря Київщини потрапило 10 тисяч тонн забруднюючих речовин

today 05.11.2022 query_builder 18:46 remove_red_eye 190 bookmarks Новини

Йдеться про діоксид азоту, діоксид вуглецю, ангідрид сірчистий - саме вони "наситили" повітря Київщини під час горіння складських приміщень «Вест Гейт Логістик» у селі Стоянка Бучанського району. Нагадаємо, що на початку повномасштабного вторгнення унаслідок артилерійського обстрілу відбулося загоряння складських приміщень у Стоянці. Загальна площа зруйнованих складів становила 89,5 тисяч кв. метрів. Про це повідомляє Державна еколонічна інспекція Столичного округу.

"Продуктами горіння були: резина автомобільна та для спецтехніки, косметика, побутова хімія, офісні меблі, алкогольні напої, харчова продукція, побутова техніка, промислова хімія, будівельна хімія, автомобільні запчастини, телекомунікаційне обладнання, акумуляторні батареї та інше", - йдеться у повідомленні.

Загальна сума збитків, завданих у результаті потрапляння небезпечних речовин в атмосферне повітря, склала понад 32 мільйони гривень. Наразі матеріали скеровані до Київської обласної прокуратури.

Фото - Державна еколонічна інспекція Столичного округ

92 запитів за 0,183