Фрукти, які допомагають їсти що завгодно і не набирати вагу

today 27.07.2020 query_builder 07:21 remove_red_eye 153 bookmarks Новини

Спеціалісти не рекомендують приймати будь-які добавки для схуднення і контролю апетиту: в кращому випадку всі скинуті з їх допомогою кілограми непомітно повернуться незабаром після припинення прийому, а у гіршому препарати можуть негативно вплинути на здоров’я і обмін речовин. Але деякі овочі і фрукти з успіхом можуть замінити небезпечні добавки, прискоривши процес спалювання жиру і допомагаючи контролювати апетит, повідомляє UKRHEALTH.

Дослідження, в якому взяли участь понад 100 тисяч дорослих людей, підтвердило: антиоксиданти флавоноїду здатні допомогти нам підтримувати здорову вагу. Цих антиоксидантів особливо багато в темних ягодах: чорниці, ожині, чорній смородині, лохині. Тому слід їсти їх якомога частіше. Зазначимо, що корисних властивостей вони не втрачають ні в замороженому, ні в сушеному, ні навіть у вареному вигляді.

У яблуках теж багато антиоксидантів флавоноїдів, про які вже говорилося вище. А ще вони багаті клітковиною, яка стимулює травлення, підтримує наш кишечник у формі і допомагає контролювати рівень цукру в крові. Їсти їх слід із шкіркою, бо в ній міститься основна частка антиоксидантів і корисних вітамінів.

Також дуже корисні груші: в цих фруктах містяться ті ж самі корисні речовини, і вони теж багаті клітковиною. А найкраще поєднувати яблука та груші.

Полуниця багата антоціанінами, тому допомагає нам підтримувати здорову вагу. Крім того, корисні антиоксиданти сприяють здоров’ю нашого мозку: вони підтримують активність зон, які відповідають за пам’ять, за здатність до сприйняття і обробки інформації. Чим частіше ви споживатиме полуницю, тим вище ваш захист від вікової деменції.

Багато хто здивується, але з ботанікою не посперечаєшся: технічно перець — це фрукт. І дуже корисний фрукт. У ньому є капсаїцин – компонент, який надає перцю його гостроту, а нам допомагає стимулювати метаболізм і зробити процес спалювання зайвого жиру більш активним.

90 запитів за 0,235