Голова КОВА О. Кулеба представив нового голову Бучанської РДА та повідомив про звіти керівників Гостомельської та Бородянської громад

today 09.10.2022 query_builder 18:13 remove_red_eye 81 bookmarks Новини

7 жовтня очільник Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба здійснив робочий візит на Бучанщину, де провів нараду з керівниками району, районних структурних підрозділів, силовиками, головами громад, пише КОВА.

Серед головних питань громади - організація захисту району та освітнього процесу, відбудова та відновлення його життєдіяльності, зокрема об’єктів пошкодженої інфраструктури, готовність до опалювального сезону.

«Бучанський район найбільше постраждав від бойових дій та окупації – там пошкоджено майже 17 тисяч об’єктів. Тому відновлення району є важливим питанням на порядку денному. Окремо акцентував увагу на проблемних громадах – Гостомельська та Бородянська. Керівники цих населених пунктів додатково звітуватимуть по виконаній роботі. Окрім того, безпекова ситуація залишається пріоритетною для всіх нас», – зазначив Олексій Кулеба.

Під час наради також представив нового керівника Бучанської районної військової адміністрації – Данила Мавлянова.

«Переконаний, що в злагодженій співпраці ми подолаємо виклики, які виникають, і будемо продовжувати розвивати регіон. Наголошу, що кожен із присутніх повинен усвідомлювати свою відповідальність перед людьми, діяти чітко, системно, а головне – результативно», – наголосив Кулеба.

92 запитів за 0,196