Гороскоп на 16-22 січня для всіх знаків Зодіаку

today 16.01.2023 query_builder 09:25 remove_red_eye 86 bookmarks Новини

Протягом цього тижня з ретроградної фази руху вийдуть дві планети – Марс та Меркурій, тому будь-які справи розвиватимуться швидше вже від 19 січня.

Відбувається активація процесів всіх рівнях – від особистих життєвих сфер до колективних і світових. Особливо сприятливо зміна фаз руху Марса вплине на чоловіків, їхній фізичний та психічний стан.

Астрологиня Марина Скаді (Марина Соколова) розповідає ТСН.UA, що очікувати цього тижня всім знакам Зодіаку.

ОВЕН

У Овнів – цей тиждень це час цікавих знайомств, оригінальних ідей. Поки що немає значних досягнень, проте загалом життя протягом цього тижня стає цікавішим і романтичнішим. Спробуйте написати тим із ваших друзів, із ким ви давно не спілкувалися. Сприятливий період для тих, чиї творчі захоплення пов'язані з будь-якою копіткою діяльністю. Відпустіть те, що ви так активно просували минулого року, настав час нових починань.

ТЕЛЕЦЬ

Тиждень терплячого, неквапливого просування та розвитку найважливіших для вас справ. Обставини вимагають часом виявити власний характер, але також необхідний самоконтроль під час спілкування з іншими людьми. Можливо, ви вирішите щось змінити у сфері особистих та ділових взаємин. Хоча зараз краще більше часу приділити професійній сфері та реалізації свого задуму. Але не рвіться агресивно вперед — інакше лише зазнаєте розчарування через велику кількість затримок та невдач.

БЛИЗНЯТА

Цілком можливо, що ви поставите під сумнів деякі з ініціатив минулого року і визнаєте їх нереалістичними. Зараз йде накопичення ресурсів, які знадобляться надалі, вони живитимуть вас практично весь 2023 рік. За можливості накопичуйте цінну інформацію, акумулюйте фінансові кошти, співпрацюйте з іншими людьми. Протягом тижня з'являться нові знайомства, можливість знайти стратегічних союзників та налагодити із ними взаємовигідні, збалансовані взаємини.

РАК

Ракам досить складно досягти внутрішньої рівноваги, що може спричинити значні емоційні переживання. Обставини вимагають від вас значного терпіння, оскільки доведеться багато й наполегливо працювати над ув'язуванням різних не дуже значних деталей. Цілком імовірно, що ви будете обмежені в ресурсах і що за виконану роботу не отримаєте ту суму, на яку розраховували або яку вам обіцяли. Однак не піддавайтеся песимізму. А коли надається можливість відпочити, намагайтеся максимально відновлювати сили.

ЛЕВ

У вашому житті з'являється велика кількість потенційних партнерів, співробітників, союзників, і можливо непросто вирішити, хто з них більше підходить для вас. Не упускайте можливість вирушити в поїздку – там на вас також може чекати зустріч, яка згодом виявиться доленосною. Тиждень сприятливий для сімейних справ, шлюбних та романтичних взаємин. Прагнення до взаєморозуміння, емоційної близькості, душевного комфорту позитивно вплине також і на вашу професійну сферу.

ДІВА

Може виникнути прагнення перевірити свої взаємини з іншими людьми на міцність, розібратися, чи все в них нормально. Якщо йдеться про ділове партнерство, це цілком розумне прагнення, яке допоможе вам уникнути неприємних сюрпризів у майбутньому. Однак, не варто наражати на небезпеку особисті емоційні відносини. Якщо ви дасте волю своїм ревнощам і підозрілості, то просто ускладните життя — і собі, і близькій людині. Зараз слід створити гармонійний психологічний клімат у сім'ї та романтичній сфері.

ТЕРЕЗИ

У вас є можливість виявити свою силу, використати свій вплив на оточення, показати, що ви вмієте розпоряджатися грошима та керувати ситуацією. Можливо, вам доведеться помірятися з кимось силами, і навіть якщо водночас не ви переможете, намагайтеся показати все найкраще, на що ви здатні. Тиждень може принести завершення будь-яких взаємин, ділових або особистих, або ж ви захочете позбутися залежності, що обтяжує вас.

СКОРПІОН

У житті Скорпіонів може виникнути щось нове, але для цього від вас може знадобитися зробити крок назустріч комусь, виявити ініціативу. У результаті вам вдасться знайти рішення для вирішення давньої проблеми, зрушити з місця справу, що забуксувала. Це гарний тиждень для підписання контрактів, розрахованих на тривалий період та вигідних для обох сторін. Якщо є така можливість – візьміть відпустку, відпочиньте. Якщо ні — вирішіть для себе, що поспішати вам нікуди, можна зупинитися, подумати і згадати всі дрібниці, які ви раніше відкладали на потім.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільцям слід накопичувати важливу інформацію, подивіться, як слід довкола — можливо, ви виявите джерела підтримки, які раніше не помічали, розширіть свої горизонти. Займіться цікавими для вас справами, улюбленим хобі, не дозволяйте іншим залазити у ваше життя і затьмарювати його. Наповніть ваше життя романтикою та пригодами. Нехай цей тиждень буде для вас приємним і безтурботним, оскільки попереду у вас багато наполегливої роботи. Гарний час для зустрічей із новими людьми, підготовки бази для нових видів діяльності.

КОЗОРІГ

Включайтеся в різні справи, не втрачайте свій шанс — на вас чекають бентежливі подорожі та пригоди. Ви повинні старанно попрацювати, щоб розкрутитися. Не слід ухвалювати поспішних рішень, а також не варто пов'язувати себе будь-якими зобов'язаннями до кінця цього місяця. Ведіть розмірений спосіб життя і дозвольте всьому йти своєю чергою. Спробуйте поєднувати роботу з відпочинком, щоб ваш організм зміг гідно витримати підвищене навантаження і не захворіти в невідповідний момент.

ВОДОЛІЙ

Для Водоліїв – це час змін, нових починань, великих можливостей. Ви можете зробити суттєвий ривок уперед, здобути незалежність. Ваші дії протягом цього тижня значно впливають на наступні місяці року. Чітко уявіть свої цілі та почніть працювати над їх втіленням в життя. Шукайте нові перспективи, цікаві ідеї. Ваша енергія – на підйомі, настав час діяти. Найкраще розраховувати тільки на власні сили, крокувати вперед рішуче та сміливо, яскраво виявляти свою індивідуальність.

РИБИ

Рибам варто дозволити собі зайнятися тим, що викликає у вас найбільше натхнення. Можливо, саме ця справа і приведе вас до бажаного успіху. Внесіть у своє життя якнайбільше нового: знайомтеся з новими людьми, спробуйте робити те, чим ви ніколи раніше не займалися, зрештою, оновіть свій гардероб або займіться спортом. Будьте щирими, відкритими і навіть зайва прямолінійність зараз вам не зашкодить. Вас переповнюють ідеї, пов'язані з новою темою, яка нещодавно увійшла у ваше життя.

Фото з відкритих джерел

87 запитів за 0,162