Гороскоп на березень 2021 року

today 08.03.2021 query_builder 17:37 remove_red_eye 155 bookmarks Новини, Таємні знання

ОВЕН

Овен у березні сильніше проявлятиме свою привабливість і харизму. Тому це сприятливий час для переговорів, розв'язання всіляких проблем, налагодження відносин. Багато самотніх Овнів саме цього місяця зможуть зустріти свою другу половинку. Перемоги у перші березневі дні допоможуть Овнам дивитися на майбутнє з натхненням.

ТЕЛЕЦЬ

Саме цього місяця вони зможуть знайти відповіді на запитання, які давно їх хвилювали. Будьте впевнені в своїх силах, енергія і натхнення допоможуть вам знайти вихід із найскладніших ситуацій. Представники цього знака знають, як заробити гроші. Зараз ці навички дадуть шанси на отримання нових, багатообіцяючих проєктів, які принесуть хороший прибуток, а також авторитет у колег.

БЛИЗНЮКИ

На Близнюків чекає початок нових стосунків. Березень буде вдалим місяцем для знайомств. Ви зможете налагодити міцні ділові відносини на роки, які принесуть чималі прибутки. Це хороший час, щоб зайнятися самоосвітою, для відвідування різноманітних освітніх курсів. У березні настане сприятливий період для розширення бізнесу, ви можете інвестувати у вигідні проєкти. Навіть ті починання, які ви вважали сумнівними, цього місяця будуть нормально розвиватися.

РАК

Раки повинні наполегливо працювати, щоб цього місяця встигнути просунутися по кар'єрних сходах. У березні Раків чекає допомога від оточуючих людей. Представники знака можуть бути спокійні за стабільність у фінансовому плані. У цей період можна сміливо призначати важливі переговори і ділові зустрічі. Хтось із Раків відправиться в довгоочікувану подорож.

ЛЕВ

Працьовиті Леви у березні отримають хороші пропозиції для просування бізнесу або для кар'єрного зростання. Успішно складуться обставини, що дозволить згладити невдачі минулого місяця і наздогнати своїх конкурентів. У перші дні місяця у Левів можливі деякі проблеми, пов'язані з роботою і особистими відносинами. Однак це ніяк не вплине на успішність ваших справ у цілому. Астрологи попереджають, що розбіжності з близькою людиною все ж повністю ігнорувати не слід, це може привести до розриву відносин.

ДІВА

У березні доля готує Дівам вдалі перспективи для довгострокового ділового співробітництва. На роботі всі ваші справи просуватимуться досить успішно. Місяць сприятливий для укладення шлюбів і здійснення давно задуманих планів. Дівам у березні треба зайнятися своїм здоров'ям, і, якщо дуже хочеться, можна кардинально змінити зовнішність.

ТЕРЕЗИ

Березень для Терезів буде повністю присвячений реалізації потрібних завдань, роботі над новими цікавими проєктами. З'явиться можливість дізнатися потрібну інформацію, що може знадобитися для сходження по кар'єрних сходах. Багатьом Терезам березень обіцяє нові ділові знайомства, які переростуть у вельми вдале партнерство. Деякі з Терезів зможуть саме цього місяця придбати нерухомість і переїхати. Можливі несподівані, але дуже приємні зміни в житті.

СКОРПІОН

Скорпіони багато метушитимуться. В основному всі клопоти будуть пов'язані із сім'єю. Можливий ремонт або покупка нового житла. Деякі із Скорпіонів зможуть почати новий цикл свого життя. Не слід боятися вкладати свої сили в творчі починання, освоювати нову роботу або брати незнайомий проєкт. Астрологи рекомендують більше сил зараз вкладати в створення комфорту і краси навколо себе. Чим краще буде навколишнє оточення, тим цікавіше пройде весь рік Металевого Бика.

СТРІЛЕЦЬ

Якщо чарівні, талановиті і кмітливі Стрільці в березні багато працюватимуть, то зможуть досягти успіху. Перешкод для досягнення успіхів у принципі не буде. Головне, Стрільці повинні зосередитися на головних завданнях і не зациклюватися на чомусь іншому. У березні Стрільці матимуть успіх і на любовному фронті. Харизма, оригінальний склад розуму і невтомна енергія дозволять знайти багато нових знайомств і зроблять Стрільців центром дружніх компаній.

КОЗЕРІГ

Козерогам в перші дні весни слід переосмислити свої цінності і завершити раніше розпочату справу. Не треба втрачати даремно час: затягування невирішених завдань стане перешкодою для нових перспектив. Будьте впевнені - у вас все вийде, якщо не будете сидіти, склавши руки. Металевому Бику до вподоби цілеспрямовані і енергійні люди, якими в більшості своїй є Козероги. Можете ризикувати, ризик виявиться виправданим. А за допомогою розвиненої інтуїції ви зможете уникнути необачних рішень і небезпечних кроків.

ВОДОЛІЙ

Насичений місяць для Водоліїв, на них очікує безліч переговорів і різних ділових зустрічей. Будьте уважні в своїх діях і рішеннях. А ще постійна активність може негативно позначитися на вашому здоров'ї. Тож намагайтеся поєднувати працю і відпочинок. У цілому березень для Водоліїв виявиться гармонійним часом, коли представники цього знака будуть налаштовані на успіх. Безліч нових знайомств і романтичні зустрічі принесуть різноманітність у побут Водоліїв. А деякі з них зможуть укласти щасливий шлюб.

РИБИ

Для Риб це період, наповнений приємними несподіванками. Їхнє життя буде дуже насиченим і бурхливим. На Риб очікує божевільна закоханість, романтичні зустрічі, пропозиція руки і серця. Якщо все буде гаразд, то Риби в березні зможуть укласти шлюб. Вже на початку місяця Риби відчують віяння весни: їм дуже захочеться романтики і нових вражень. Слід брати активну участь у громадському житті - й тоді ви сповна отримаєте такі враження. Якщо Риби в середині березня проявлять завзятість на роботі і покажуть свої таланти, то отримають давно очікувану посаду.

92 запитів за 0,241