Гороскоп на серпень 2020 року (всі знаки Зодіаку). Якими будуть серпневі дні

today 25.07.2020 query_builder 10:41 remove_red_eye 426 bookmarks Новини, Таємні знання

Новий гороскоп серння

Овен

Овнам цього місяця варто сприймати життя як театр, де він грає головну роль. Підходьте до життя як до захоплюючої гри: розвивайте філософський погляд на світ, ні за що не тримайтеся й ні до чого не прив’язуйтеся; забутьте, що таке статус, гордість та досягнення, станьте гнучким, будуйте шоу в потрібний момент. Удача посміхатиметься сміливцям, екстравертам, повернутим у світ, які бачать в ньому зручні ситуації. Актори, вуличні музиканти і навіть авантюристи матимуть ентузіазм і кураж.

Телець

Робота Тельця в колективі, який він обрав із початку року - шлях до його плідного розвитку. Якщо в житті Тельця є постійні відносини, то в серпні він повністю зануриться у вирішення побутових проблем. Телець раціональний і прагне до доступних життєвих радощів. Також Тельці будуть прагнути до дозвілля поза домом. Їх зацікавлять концерти духовної та класичної музики, нові філософські течії. Якщо Телець зібрався за кордон, то найкраще їхати до Франції, Португалії, Гаваїв.

Близнюки

Для Близнюків цього місяця важливо, як влаштований їх побут, яке оточення і якість повсякденного спілкування. Також слід завести корисні звички на кожен день. Близнюки будуть займатися дослідженням зовнішнього світу, намагатимуться проявити свої лідерські якості. Їх може зацікавити відвідування нових місць, їзда на велосипеді, прогулянка в гори. Жінки-Близнюки будуть оточені увагою чоловіків стихії вогню і повітря. Є шанси побудувати відносини з розрахунку і скласти компанію в розвагах, особливо Леву або Терезам. Професійний розвиток не передбачається, може бути причиною цьому недовіра роботодавців.

Рак

Раків очікує збільшення зарплати, особливо якщо вони працюють у колективі. Витрачатиме кошти він на свої задоволення. Можлива підтримка друзів. Раки-жінки в серпні будуть надзвичайно імпульсивними. Вони не знають, що їх чекає в майбутньому, а тому готові до різних варіантів. Ракам наблидли щоденні обов’язки і вони спробують від них утекти. Найбільш совісні житимуть і скаржитимуться, а інфантильні можуть просто зникнути.

Лев

У Лева серйозні проблеми позаду. Він може просто жити і насолоджуватися життям. Очікується зростання життєвого тонусу та ентузіазму. У чоловіків-Левів можлива поява інтересу до спорту. Жінки-Леви займуться іміджем і привертатимуть до себе увагу чоловіків на роботі або в творчих колах. Якщо Лева покличуть у подорож представники знаків вогню, це буде йому на благо. Якщо коштів на подорож не вистачає, то погода сприяє відвідуванню музеїв і пам’яток культури. Леви – екскурсоводи будуть харизматичними і чарівними. У Левів покращиться ситуація з роботою.

Діва

Якщо Діва дружить із Терезами або Близнюками, то у серпні представники цього знака почнуть копіювати їх звички. Скромні Діви будуть плекати мрії про пристрасть і свободу. Про сімейне життя Діви не думатимуть. Хоча вони справляють враження вірних партнерів, однак це лише видимість. Діва досить холодна в плані співжиття, а в серпні ця тенденція не ослабне. Якщо Діва вже в шлюбі, то вона почне неухильно руйнувати прихильність до неї, чіпляючись до партнера з найменшого приводу. Для неї це прихований саботаж, адже на відкритий розрив Діва не ризикне піти в силу слабких вольових якостей.

Терези

Терези у серпні будуть приємно здивовані великою кількістю корисної інформації, яку вони зможуть отримати в спілкуванні з людьми. Зустрічі цього місяця будуть корисні, є ймовірність знайомства з цікавими особистостями. Блискуче проявлять себе Терези – керівники, оратори, тренери. Поява в житті Терезів Лева стане хорошим знаком. А ось домогтися успіху в сферах діяльності, пов’язаних з дизайном приміщень, шиттям одягу, не вдасться. Не слід очікувати на підтримку від домашніх і родичів, можливо, мікроклімат у родині зіпсується і знакам повітря захочеться на час усамітнитися.

Скорпіон

Скорпіонів чекає професійний і творчий злет в області дизайну, маркетингу, реклами і свого бізнесу. Ініціативність, складання бюджету і запрошення на роботу професіоналів дуже допоможуть їм. Скорпіони-жінки мають всі шанси знайти багатих шанувальників. У таких пошуках стануть у нагоді електронні служби знайомств. Скорпіонам-чоловікам любов посміхнеться за кордоном або з іноземкою. Це буде турботлива жіночка, що має солідний досвід у родинних стосунках. Можливо, вона буде заміжня і старше його. До речі, чоловіки-Скорпіони в серпні готові на будь-які божевільні вчинки, значно розширюючи межі дозволеного.

Стрілець

У серпні Стрільцям слід продемонструвати свої лідерські якості, частіше проявляти ініціативу. Бажання діяти у Стрільця проявлятиметься у сфері широкої суспільної діяльності і спілкування, яке може відбуватися як в робочій атмосфері, так і в сфері туризму. Можливі також прагнення до дослідження світу, бажання бути вчителем, Стрільці намагатимуться проявити свої театральні таланти, лицедійство. Ймовірні нові романтичні пригоди.

Козеріг

У Козерогів цього місяця може виникнути кризова ситуація в родині. Можливі певні нерозуміння, особливо з Раками. Тому краще відволіктися на вирішення існуючих проблем як своїх, так і чужих. Козерогам варто зробити список усіх проблем, своїх і дітей та знайти способи їх вирішення - спочатку придумати, а потім скласти план здійснення. Одинокі Козероги можуть мати несподівані результати, якщо займуться фліртом і випадковими знайомствами. Цілком ймовірно, що ви знайдете другу половинку.

Водолій

У Водоліїв родинне життя може перетворитися на катастрофу. Можливі суперечки, з’ясування стосунків. Складнощі у відносинах із Левом і зі знаками повітря. Для Водоліїв серпень – період досить складний. Уникнути невдач можна лише, скоротивши свою активність. Бажано усамітнитися, проводити менше часу з сім’єю та близькими родичами. Адже Водоліїв може злити їх імпульсивність, неорганізованість. Також якісь події з життя родичів можуть завадити здійсненню планів Водолія.

Риби

Цього місяця саме спілкування матиме на Риб терапевтичний вплив. У процесі цього спілкування вони отримають приплив нової енергії, яка буде надихати їх на навчання і роботу. Рибам у серпні не слід вимагати від коханої людини якихось зобов’язань, адже поведінка партнера буде залежати від почуттів.Контакти з оточуючими принесуть Рибам масу цікавого, можна знаходити нові спільноти і колективи.

Фото із мережі Інтернет

place Адреса

У 2020 році, серпні

access_time Графік роботи

Серпневий гороскоп, рік - 2020, всі знаки

92 запитів за 0,244