Гороскоп на травень 2021 року

today 07.05.2021 query_builder 06:02 remove_red_eye 588 bookmarks Новини, Таємні знання

ОВЕН

Овнам у травні слід приборкати свою емоційність. Тільки врівноважені Овни зможуть вирішити всі питання. Вони зможуть збільшити свій дохід не тільки на офіційній роботі, а й отримати додаткові джерела прибутку. В особистих відносинах все складеться добре. Зірки не радять захоплюватися дієтами, бо можна отримати проблеми зі шлунково-кишковим трактом. Досить не їсти вечорами і періодично відвідувати тренажерний зал.

ТЕЛЕЦЬ

Тельцям, щоб поліпшити своє матеріальне становище, слід протягом травня посилено працювати. Саме у травні Тельці зможуть створити для себе серйозну фінансову подушку, що підтримає їх до кінця року. В особистому житті на Тельців чекає нове знайомство, яке виявиться доленосним. Якщо у вас вже є сім'я, то вирішуйте свої проблеми делікатно. Зі здоров'ям все буде в порядку за умови, якщо ви перестанете вживати смачну, але шкідливу їжу.

БЛИЗНЮКИ

Близнюкам у травні слід економити. Накопичення, зроблені цього місяця, дозволять у майбутньому придбати щось значне, про що ви давно мріяли. На роботі у вас може з'явитися конкурент, який змусить задуматися про зміну тактики. Та не варто хвилюватися, бо незабаром з'явиться шанс його випередити. Одиноким Близнюкам треба зайнятися своїм зовнішнім виглядом. Адже в травні перевага буде віддаватися тим, хто стежить за собою і елегантно одягається. Загартовуйте свій імунітет.

РАК

Ракам варто бути зібраними і акуратними. Тільки так ваші мрії здійсняться. Робота не принесе нічого нового. Треба зайнятися завершенням проєктів, які давно вже лежать на полиці. Не беріть у борг, навіть якщо у вас закінчуються кошти. Ви зможете пережити місяць за рахунок накопичених раніше грошей. Сімейні Раки не повинні вказувати партнеру на його недоліки, інакше він у відповідь почне пригадувати давні образи. А ось одинаки перебуватимуть в досить спокійному стані: не очікується ніяких сплесків діяльності і проблем. Займайтеся спортом, частіше бувайте на свіжому повітрі.

ЛЕВ

Левам у травні доведеться звернутися за допомогою до співробітників для вирішення важливих справ. Це дозволить їм досягти підвищення на роботі і домогтися визнання колег. Успіх на роботі дозволить помножити свої доходи, а також придбати дорогу річ, про яку ви давно мріяли. У родині слід приділяти більше уваги дітям. На травневі свята варто відвідати родичів. У Левів-одинаків намічається чудовий роман. Але для цього слід проявити ініціативу у відносинах. Левам у травні треба пройти медичний огляд.

ДІВА

Дівам не треба хапатися за все одночасно. Буде чимало клопоту, але вирішуйте проблеми в міру їх надходження. За свою послідовність і надійність ви заслужите визнання і зможете отримати хорошу надбавку до заробітної плати. Ваша оселя буде вашою фортецею. У середині місяця можна всі домашні справи перекласти на членів родини і перевести дух. Самотні Діви в цьому місяці, на жаль, не зможуть поміняти свій статус. Краще більше піклуватися про свій організм: пройдіть повноцінний курс лікування.

ТЕРЕЗИ

Терези у травні можуть змінити сферу діяльності. Будьте рішучішими. Але не слід чекати хороших доходів відразу після влаштування на роботу. Самотні Терези впритул будуть займатися кар'єрними питаннями, тому часу на влаштування особистого життя не залишиться. Подбайте про свої нерви. А заспокоїти нервову систему допоможуть йога і ароматичні ванни.

СКОРПІОН

Скорпіонів у травні чекає чимало приємних придбань. Чудовий час настане для тих, хто займається підприємницькою діяльністю. Партнери зроблять досить вигідні пропозиції. Але намагайтеся не давати гроші в борг своїм друзям. В особистому житті пануватиме гармонія і любов. Ви знаходитимете взаєморозуміння з другою половинкою. Скорпіони-одинаки можуть повернутися до старих відносин, але вони не принесуть нічого хорошого. Ви знову просто розчаруєтеся в тій людині.

СТРІЛЕЦЬ

У Стрільців все досить невизначено. У травні вони будуть шалено щасливі, але можливі й гіркі розчарування. На роботі можливі проблеми через нову людину, яка вносить сум'яття в колектив. Та не слід переживати і втручатися. Намагайтеся допомогти родичам у побутових питаннях. А другій половинці і дітям не відмовляйте в увазі. У травні самотні Стрільці не змінять свій статус. Зі здоров'ям проблем не буде, навіть незважаючи на напружену ситуацію цього місяця.

КОЗЕРІГ

Козероги повинні орієнтуватися на майбутнє. Візьміть курс на нове життя. Зірки у травні допомагатимуть людям, зайнятим інтелектуальною роботою. З'явиться безліч ідей і креативних рішень. Козероги можуть чекати хорошого поповнення в фінансах. Існує ймовірність, що повернуть гроші або оплатять давно зроблену роботу. Зміцнюйте свій імунітет, щоб не захворіти.

ВОДОЛІЙ

Водоліям у травні щаститиме. У них все горітиме в руках. Головне, щоб всі ваші наміри були хорошими, робилися на користь оточуючих людей. Самотні Водолії можуть знайти другу половинку або зав'язати приємні і корисні відносини. Швидше за все, майбутній партнер познайомиться з вами через спільних друзів. Тому приймайте всі запрошення на вечірки та культурні заходи. Щоб привести в порядок здоров'я і нерви, в найближчі вихідні варто з'їздити в село. Сільська тиша і спокій допоможуть вам відновитися.

РИБИ

Якщо Риби добре працювали у квітні, то в травні на них чекає відпочинок. Риби творчих професій нарешті отримають визнання. Можливо, на вас чекає хороший прибуток, а захоплення стане джерелом постійного доходу. Сімейні Раки зможуть у всьому покластися на другу половину. Подружжя намагатиметься оновити щось у відносинах. У травні треба зайнятися самоосвітою. Займіться підготовкою до пляжного сезону: відвідуйте спортзалу, знайдіть для себе відповідну дієту.

92 запитів за 0,289